Įmonės etikos kodeksas TEO


Socialiai atsakingo verslo ir etikos projektas. Įvadas. Etikos kodeksų būtinumas. Etikos kodekso privalumai ir trūkumai. Teo lt, ab apibūdinimas ir charakteristika. Teo lt, ab etikos kodeksas. Išvados. Literatūra.

Atvirumas – atvirai bendradarbiauja ir yra atviri naujovėms bei pokyčiams.

Bendradarbiavimas – su klientais ir kolegomis yra pagarbūs ir geranoriški.

ETIKOS KODEKSO PRINCIPAI. Kodekse išdėstytos verslo etikos bei elgesio normos remiasi šiais principais:

sąžiningumo (tesėti duotus pažadus; siekti žodžio ir veiksmo vienybės; elgtis sąžiningai, garbingai, nežeminant Bendrovės, savęs, savo kolegų; nenaudoti darbo laiko, Bendrovės teikiamų darbo priemonių, finansinių ir materialinių išteklių savo ir artimų asmenų poreikiams tenkinti; nesiimti apgaulės, sukčiavimo; nedalyvauti neteisėtoje, negarbingoje veikloje);

ETIKOS IR ELGESIO NORMOS. Santykiai su klientais. Bendrovės sėkmės pamatas – klientų aptarnavimo kokybė ir veiklos efektyvumas. Bendraudami su klientais darbuotojai:

PALIDAUSKAITĖ, Jolanta. Viešojo administravimo etika. Kauno technologijos universitetas: Kaunas, 2001. 236 p. ISBN 9955-09-009-5.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (3551 žodžiai)
  • Kolegija
  • Įmonės etikos kodeksas TEO
    9 - 1 balsai (-ų)
Įmonės etikos kodeksas TEO. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-etikos-kodeksas-teo.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 04:05
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo