Įmonės „Eugesta“ socialinė atsakomybė


„eugesta“ įmonės socialinė atsakomybė. Trumpa įmonės charakteristika. „Eugesta“ įmonės socialinės atsakomybės. Nepaminėtos, vykdomos ĮSA sritys. Naujų paslaugų/produktų pasiūlymas „eugesta“ įmonei. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.


Darbo tikslas – atlikus „X“ organizacijos produktų/paslaugų poveikio aplinkai ir darbo aplinkos analizę, pateikti rekomendacijas darbo aplinkos humanizavimui bei valdymo santykių tobulinimui.

Darbo struktūra – turinys, įvadas, analitinė dalis iš dviejų skyrių ir poskyrių, išvados, literatūros ir kitų informacijos šaltinių sąrašas.

„Eugesta“ įmonė yra socialiai atsakinga ir įsipareigojusi savo darbuotojams, skatina verslo santykių skaidrumą ir laikosi visų taikomų įstatymų ir reglamentų. Siekia, kad darbuotojai, partneriai ir klientai, atlikdami kasdienius darbus, saugotų aplinką. Taip pat įmonės atitinkamų darbo procesų, kad išteklių naudojimas nekenktų aplinkai. Socialinė atsakomybė organizacijoje nėra vienkartinė iniciatyva, o požiūris į verslą, kurį demonstruoja nuolatos. Aiškios gairės bei nuolatiniai mokymai yra skirti tam, kad įmonės darbuotojai ir partneriai galėtų priimti teisingus etinius sprendimus. Kodekso laikomasi realiai, o ne formaliai, kiekvienas darbuotojas yra su juo susipažinęs (Socialinės atsakomybės ataskaita, 2016).

• Atprask naudoti plastikinius maišus, rinkis tik daugkartinio naudojimo maišus.

• Naudokis dviguba tualeto nuleidimo sistema. Stenkis rečiau ir mažesniais kiekiais nuleidinėti vandenį.

• Virindamas vandenį, įpilk tik tiek, kiek reikia tam kartui.

• Pasinaudojęs kopijavimo aparatu, įjunk jį budėjimo arba energijos taupymo režimu.

• Važiuodamas automobiliu naudokis ekologiško vairavimo rekomendacijomis, kurias gali rasti prie administratorės.

• Nepamiršk išjungti šviesos ir kitų elektros prietaisų išėjus iš kabineto, tualeto ir pan. (Socialinės atsakomybės ataskaita, 2016).

Surenkama ir atiduodama atsakingai įmonei sunaikinimui pasenusi ir neveikianti biuro techniką.

Įmonės buityje nenaudojami popieriniai rankšluosčiai, kuriuos vonios kambariuose pakeitė elektriniai rankų džiovintuvai (Socialinės atsakomybės ataskaita, 2016).

2020-01-03 Eugesta gavo žaliosios energijos sertifikatą. Šis sertifikatas rodo, jog įmonė naudoja elektrą iš 100% atsinaujinančių energijos išteklių (Eugesta, 2020).

2011 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose „Eugesta“ tapo metų aplinkosaugos įmone (Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, 2011).

• Vertinu savo partnerius ir darbuotojus. Į užklausas atsakau ne vėliau kaip per 8 darbo valandas.

Kadangi įmonė „Eugesta“ savo noru įsitraukia į socialinius ir aplinkosaugos klausimus bei bendradarbiauja su visais suinteresuotais visuomenės, verslo ir valdžios atstovais vadovaujasi pagarbos žmogui, visuomenei bei gamtai vertybiniais principais, ši įmonė yra socialiai atsakinga daugelyje sričių, todėl pateikti naujus pasiūlymus yra sudėtinga. Įmonė galėtų skirti daugiau dėmesio tik šiai sričiai:

Įmonė „Eugesta“ yra socialiai atsakinga daugelyje sričių. Didžiausią dėmesį organizacija skiria aplinkosaugai. Taip pat siekiama, kad verslo organizacijos remtų ir gerbtų tarptautinę žmogaus teisių apsaugą savo įtakos sferoje bei užtikrina, kad jos pačios neprisidėtų prie žmogaus teisių pažeidimų. Įmonė užtikrina prekių kokybę. Nuošalyje nepaliekamos ir darbuotojų teisės, įmonė skatina bendruomeniškumą, yra prieš bet kokį privalomą, priverstinį ar vaikų darbą, skatina diskriminacijos panaikinimą. Taip pat įmonė palaiko kovą prieš korupciją.

Įmonei esant socialiai atsakingai, yra sunku pateikti daug rekomendacijų. Organizacija galėtų didesnį dėmesį skirti neįgaliųjų integracijai į darbo rinką.

  • Microsoft Word 988 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2863 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Įmonės „Eugesta“ socialinė atsakomybė
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės „Eugesta“ socialinė atsakomybė. (2021 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-eugesta-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 13:12
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo