Įmonės Eurokos verslo organizavimo analizė


Įvadas. Įmonės aprašymas. Įmonės planai. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Vadovo dienotvarkė. Darbuotojų motyvavimo priemonės ir Kvalifikacijos kėlimas. Karjeros galimybės įmonėje. Darbuotojų kontrolės procesai. Užduočių paskirstymas. Komunikavimo kliūtys. Išvados.


„Eurokos“ pavadinimas – tai dviejų žodžių darinys charakterizuojantis įmonės veikos pobūdį ir filosofiją:

Pirmosios „Eurokos“ parduotuvės Lietuvoje atsirado 1998 m. ir iki šiol sėkmingai plečiasi. Įmonės veiklos pobūdis - didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetikos, higienos, bižuterijos ir kitų aksesuarų prekėmis.

UAB „Kosmelita“ įmonėje vykdomos išorinės ir vidinės organizacinės aplinkos. Tai įrodo, kad įmonė turi savo viziją, misiją, strateginius tikslus, valdymo struktūra ir t.t.

būti kosmetikos ir higienos prekių lyderiais Lietuvos rinkoje

pirmauti pristatant naujienas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius

tapti pripažintu lyderiu tarp kitų konkuruojančių įmonių

gebėti efektyviai prisitaikyti prie besikeičiančių klientų poreikių

kiekvienam žmogui suteikti galimybę kasdien jaustis švariu, gražiu ir išskirtiniu.

Pateikti geriausius kainų sprendimus, atitinkančius prekių kokybę

Pateikti klientams kokybiškas kosmetikos, bižuterijos, kvepalų ir kitokių aksesuarų prekes

Įmonės tikslai yra ilgalaikiai, nes savo veiklą vykdo nuo 1998 m. ir sėkmingai plečia „EUROKOS“ parduotuves visoje Lietuvoje jau daugiau nei 10 metų. Veiklos pobūdis – didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetikos, higienos, bižuterijos ir aksesuarų prekėmis.

nuolat tobulinti įmonės valdymą, prisitaikant prie besikeičiančių verslo sąlygų ir efektyviai panaudojant sukauptą valdymo patirtį.

santykius su klientais, tiekėjais ir partneriais grįsti ilgalaikio, abipusiai naudingo bendradarbiavimo, pagarbos ir lygiateisiškumo principais.

nuolat didinti įmonės kolektyvinę kompetenciją, įgyvendinant motyvuojančią, kryptingą kvalifikacijos kėlimo programą

visame pasaulyje ieškoti ir rasti pačias įdomiausias kosmetikos naujoves ir pirmiems jas pristatyti Lietuvos rinkoje.

Įmonei vadovauja generalinis direktorius. Jam yra pavaldus vykdomasis direktorius kuris duoda nurodymus administratorei ir padalinių vadovams. Padalinių vadovai vadovauja savo padalinių darbuotojams. Darbuotojų skaičius siekia daugiau kaip 500 žmonių. Prekybos padaliniuose dirba vadybininkai kurie tiesiogiai atsakingi už tinkamą parduotuvių darbo organizavimą. Didesnę darbuotojų dalį sudaro parduotuvių personalas – pardavėjos ir vyr. pardavėjos.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1624 žodžiai)
  • Universitetas
  • Maja
  • Įmonės Eurokos verslo organizavimo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės Eurokos verslo organizavimo analizė. (2016 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-eurokos-verslo-organizavimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 22:33
×