Įmonės finansinė analizė skaidrės


Įmonės finansai. Finansinės veiklos samprata. Verslo finansų funkcijos. Įmonių finansai. Įmonės finansai, valdymas. Finansų rinkos. Įmonės finansų organizavimo principai. Analizės informacijos šaltiniai. Finansų valdymas ir apskaita. Įmonės išlaidų skirstymas. Horizontalioji analizė - dviejų ar daugiau metų finansinių ataskaitų duomenų palyginimas. Analizės rūšys. Santykinė analizė - apskaičiuojami santykiniai rodikliai (finansinių koeficientų analizė). Analizės būdai.

Įmonės finansai Finansinės ataskaitos Analizė Analizės rūšys Analizės būdai.

Įmonės būklės planavimas ir prognozavimas; Finansavimo ir investavimo klausimų sprendimas; Finansinių ir nefinansinių verslo sričių (gamybos, rinkodaros, logistikos, pardavimo valdymo) finansavimo ir investavimo koordinavimas ir operatyvus valdymas; Ryšių su finansų rinkomis palaikymas. Piniginiai srautai – nuolat vykstantys ekonominiai procesai, matuojami pinigai per laiko tarpą. Verslo finansų funkcijos: Finansavimas; Investavimas; Finansų kontrolė. Mokėjimų srautų ratas: kapitalo parūpinimas (finansavimas), kapitalo panaudojimas (investavimas), turėjimas (disponavimas) ir grąžinimas (padengimas).

Įmonės finansai - ekonominiai piniginiai santykiai, atsirandantys turto kūrimo, produkcijos gamybos ir realizavimo, paslaugų teikimo, vidinių ir išorinių finansavimo šaltinių sudarymo, paskirstymo ir naudojimo procese arba įmonės finansai – tai veikla susijusi su pinigų valdymu verslo aplinkoje. Įmonės finansų valdymas – pinigų įsigijimo ir panaudojimo planavimas, organizavimas ir kontrolė, siekiant didinti savininkų turto, o kartu įmonės vertę. Viena iš svarbiausia įmonės finansų valdymo funkcijų - turto investicijos (trumpalaikis ir ilgalaikis turtas), pinigų, reikalingų sumokėti už šias investicijas, paieška (trumpalaikės, ilgalaikės skolos, savininkų nuosavybė).

Pinigų Trumpalaikių finansinių investicijų rinkos (greitas grąžinimas, aukštas saugumas) Kapitalo (nuosavybės) Ilgalaikių finansinių investicijų rinkos (pinigai skolinami ilgam laikui) Pirminės rinkos – naujai išleistų į apyvartą VP rinkos Antrinės rinkos – VP prekyba tik tarp investuotojų (perpardavimas) VP rinkos pagrindas – investavimas į VP sudarant galimybes paskirstyti bei perskirstyti valstybės, ūkio šakų ir atskirų subjektų išteklius.

  • MS PowerPoint 54 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (1585 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilte
  • Įmonės finansinė analizė skaidrės
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės finansinė analizė skaidrės. (2015 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-finansine-analize-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 06:43
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo