Įmonės finansinės veiklos tyrimas


Įvadas. Trumpa įmonės veiklos charakteristika. Uab „Piramidus“ pagrindinė veikla remiantis evrk nustatymais. Įmonės pagrindinių finansinių rodiklių statistika. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiandien visos šalys dalyvauja tarptautinėje prekyboje. Prekyba tai svarbiausias prekių ir paslaugų judėjimo būdas pasaulyje, kurio tikslas, gauti kuo didesnės naudos eksportuojant ir importuoti prekių pigiau negu gali pasigaminti. Lietuvai yra labai svarbu užimti savo nišą pasaulio ir Europos Sąjungos rinkoje, skatinti ekonomikos augimą ir gyvenimo gerovės kilimą, visais aspektais priartėti prie labiau išsivysčiusių Europos Sąjungos šalių. Siekdama šių tikslų tokia maža valstybė kaip Lietuva negali remtis tik vidaus rinka ir vidiniu vartojimu. Tarptautiniai ekonominiai ryšiai yra būtini, jie įgyvendinami per tarptautinę komercinę veiklą. Tai verslo veiklos sfera, reikalaujanti ypatingų teorinių ir praktinių žinių. Tarptautinė komercinė veikla paprastai nusakoma vienu terminu – tai užsienio prekyba.

Darbo tikslas – surinkti, ištirti įmonės UAB „Piramidus“ ekonominius rodiklius, juos susisteminti ir pateikti; apskaičiuoti statistinius rodiklius, juos įvertinti ir paaiškinti jų ekonominę prasmę.

Įmonė UAB „Piramidus“ įregistruota 2004m. lapkričio 14d., tačiau veiklą pradėjo tik 2005m. liepos 26d. Marijampolėje. Pagrindinės veiklos sritys yra:

Rąstinių pastatų statyba nebuvo tokia pelninga kaip tikėtasi. 2008m. finansinė krizė pakoregavo įmonės ateities planus. Sumažėjus statybų apimtims Lietuvoje, sumažėjo ir UAB „Piramidus“ statomų rąstinių pastatų paklausa. Buvo nuspręsta atsisakyti nepelningos veiklos srities.

2009m. įmonė persikėlė į mažesnes patalpas Jonavos mieste ir susikoncentravo į medienos perdirbimą.

Šiuo metu maždaug 98% įmonėje pagaminamos produkcijos, t.y. dvigubo pjovimo medienos lentų, yra eksportuojama į Estiją. Vidaus rinkoje parduodama tik šalutinė produkcija.

Įmonės darbuotojai. UAB „Piramidus“ yra nedidelė kompanija. Pastaruoju metu mažiausias darbuotojų skaičius buvo 27, didžiausias – 31.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1455 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Įmonės finansinės veiklos tyrimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės finansinės veiklos tyrimas. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-finansines-veiklos-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 10:29
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo