Įmonės finansų analizė


Imoniu finansu analize. Referatas apie analize finansu. Prekybos įmonės finansų analizė. Finansu valdymo ssgg. Finansuanalize ir imones veiklos prognozavimas. Rokiskio surio isnagrinejimas horizontalia ir vertikale analize. Ab dainava akcininkai. Imones finansai ir analize. Literaturos sarasas finansu analize. Imones"dainava" finansine veiklos ataskaita.

Įvadas. Įmonės uab „dainava“ apžvalga. Uab „dainava“ ssgg analizė. Vertikali analizė. Horizontali analizė. Uab „dainava“ santykiniai finansinės analizės rodikliai. Bankroto diagnostika. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas ir informaciniai šaltiniai.

UAB „DAINAVA“ užsiema betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms gamyba.

Darbo problematika: Kokia rinkos situacija, įmonės turto padėtis, nusidevėjimas bei koks įmonės pelningumas ir veiklos rezultatas, yra įmonėje „Dainava“ .

Darbo objektas: UAB „DAINAVA“ finansiniai duomenys.

Darbo tikslas: supažindinti įmonės akcininkus su dabartine UAB „DAINAVA“ finansine būkle, bei įmonės veikla ir ateities perspektyvomis.

Darbo uždaviniai:

1.Atlikti UAB „DAINAVA“ SSGG analizė.

2.Atlikti UAB „DAINAVA“ horizontalią ir vertikalią analizę.

3.Atlikti UAB „DAINAVA“ santykinių dydžių analizę.

4.Atlikti bankroto diagnostiką

Darbo metodai: grafinis duomenų vaizdavimas, faktinis duomenų analizavimas ir pateikimas.

  • Microsoft Word 88 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2348 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sima
  • Įmonės finansų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės finansų analizė. (2012 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-finansu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 13:35
×