Įmonės finansų individuali užduotis


Įvadas. Verslo plano santrauka. Verslo plano aprašymas. Uab įsteigimo reikalavimai. Po Uab įsteigimo keliami reikalavimai. Įmonės veiklos specifika. Parduodamų prekių kainos apibūdinimas. Pasirinktos įmonės finansinių duomenų analizavimas. Suvestinių lentelių apibendrinimas. Analizuojamos įmonės duomenų finansinių rodiklių apskaičiavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pagrindinis mano tikslas – įgyvendinti idėją ir gauti pelną. Norint pasiekti numatytą tikslą darbe bus pateikiama verslo plano struktūra, reikalingi įforminimai, prognozuojamos išlaidos ir pajamos taip pat ir svarbiausi finansinių rodiklių skaičiavimai. Parengiant verslo planą bus naudojama šešerių metų prognozė iš kurių per trejus įmonės veiklos metus bus sugražinta ilgalaikė banko paskola. Taip pat norint parengti verslo planą, kuris atitiktu standartus bus sudaroma pelno (nuostolių) ataskaita, balansas ir pinigų srautų ataskaita. Atsižvelgiant į gautus rodiklius ir veiklos pelningumą bei riziką įmonės vadovybė galės spręsti, plėsti įmonės veiklą, ją diversifikuoti, uždaryti ar išlaikyti tokia patį veiklos principą.

Tyrimo tikslas – remiantis moksline literatūra, teisės aktais ir prognozuojamo verslo plano duomenimis, išanalizuoti verslo plano rodiklius ir pateikti plano idėją.

UAB “Statausi pats” bus įregistruota 2016 m. Parduotuvė prekiaus statybinėmis medžiagomis. Pagrindinis mano tikslas – įgyvendinti idėją, dirbti ne nuostolingai, gauti pelną, sukurti naujų darbo vietų, užimti pardavimo statybinėmis medžiagomis lyderio poziciją rajone. Taip pat pritraukti kuo daugiau Lietuvos ir užsienio klientų.

Parduotuvės “Statausi pats” prekybinis plotas – 198kv.m. Gautas pagal panaudos sutartį. Iš visos patalpos yra 2 prekybiniai sandėliai po 75kv.m. ir administracinės patalpos 48 kv. m. Manau, kad pasirinkdamas tokį prekybinį plotą, pilnai patenkinsiu ne tik savo, bet ir darbuotojų, bei pirkėjų interesus. Dėl didelio prekybinio ploto apimties bus galima atsivežti daugiau įvairesnių prekių. Pirkėjams bus patogu privažiuoti su krovininiu transportu ir nusipirktas medžiagas pakrauti į sunkvežimį ar kokia kitą transporto priemonę. Parduotuvė bus įkurta Statybininkų gatvėje 13, Skuode. Statybinių medžiagų parduotuvė „Statausi pats“ turi didelių galimybių pasiekti puikių komercinių rezultatų. Skuodo rajone yra dar 1 įmonė, kuri verčiasi tokia pačia įmonės veiklos sritimi. Kaip minėjau ankščiau dėl didelės prekybinio ploto apimties pasirinkta įmonė gaus pranašumą prieš kitą įmonę, nes galės pateikti pirkėjams didesnį prekių asortimentą. Parduotuvė yra palankioje prekybinėje vietoje, įsikūrusi šalia miesto, kur didelis mašinų judėjimas. Tai yra labai svarbus veiksnys, nes palankesnėje vietoje esanti prekybos įmonė pasiekia geresnių ekonominių rezultatų.

Šio projekto įgyvendinimui reikės 36000 Eur. Finansavimo šaltiniai bus nuosavos lėšos 18000 Eur. ir “Swedbank “ investicinė paskola 18000 Eur. Banko paskolą bus ilgalaikė. Metinė palūkanų norma – 6 %. Kreditas bus gražinamas kas metus ir mokamas trejų metų laikotarpiui. Grąžinus bankui kreditą ir gaunant pastovų pelną, bus galima galvoti apie prekybos įmonės didinimą, ar tiesiog rezervų kaupimą.

Po to, kai įneštas įstatinis kapitalas notarui pateikiami šie UAB steigimo dokumentai:

Po to kai uždaroji akcinė bendrovė užregistruota VĮ ,, Registru centre‘‘ reikia atlikti šiuos keliamus reikalavimus:

Po dokumentų įteikimo registrų centrui ir įmonės įforminimo joje, svarbu turėti antspaudą. Jis reikalingas pasirašant dokumentus kur būtini įmonės rekvizitai, taip garantuojant, kad dokumentas sudarytas įmonėje ar joje pasirašytas. Įvairiuose skelbimuose taip pat ir registrų centre antspaudai gaminami nuo 1 iki 2 darbo dienų.

Kad UAB galėtų naudotis savo turimais pinigais bankuose įmonės direktorius privalo nuvykti į banką ir kaupiamąją sąskaitą pakeisti į atsiskaitomąją. Taip pat galima pasirašyti ir kitas UAB ir banko sutartis, užsisakyti banko kortelę, internetinę bankininkystę. Norint šias operacijas atlikti įmonės vardu būtina su savimi turėti ankščiau minėta antspaudą.

Pagrindinis tikslas – įgyvendinti idėją ir gauti pelną. Pasiekus norimų rezultatų atsižvelgiant į pinigų srautą ir gautiną pelną bus svarstoma padidinti darbuotojų skaičių taip sukuriant žmonėms palankesniais galimybes surasti darbo vietų. Arba sukuptas lėšas skirti naujo pardavimo sandėlio statybai kitame rajone. Įmonės veiklos pradžioje svarbiausias tikslas siekti pelno, grąžinti bankui kreditą. Šiuo metu yra labai daug gabių žmonių, o ypač ką tik mokslus baigusių studentų, kurie turi ir sugebėjimų, gerai dirbti vienoje ar kitoje srityje. Sukūrus darbo vietas, bus mokami atlyginimai, suteikiamos socialinės garantijos ligos atveju.

  • Finansai Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 138 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3665 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alternate
  • Įmonės finansų individuali užduotis
    10 - 6 balsai (-ų)
Įmonės finansų individuali užduotis. (2015 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-finansu-individuali-uzduotis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:47
×