Įmonės „Galinta ir partneriai“ praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės misija, vizija ir tikslai. Įmonės išorinė aplinkos analizė. Makro aplinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Organizaciniai aspektai. Personalas. Marketingas. Finansiniai aspektai. Įmonės informacinių technologijų analizė. UAB „Kaupaka“ SSGG analizė. Įmonės logistinės veiklos analizė. Ekspedicinio transporto logistikos paslaugos. Žinybinių transporto priemonių privalumai ir trūkumai, vežėjo pasirinkimo principai. Informacinių technologijų ir socialiai atsakingo verslo nuostatų taikymas produkcijos transportavimo procese. Produkcijos paskirstymo planas. Paskirstymo kanalai ir strategijos. Išvados ir pasiūlymai. Kiti šaltiniai.


VERTYBĖS - Partnerystė, skaidrumas, socialus požiūris, lojalumas, profesionalūs ir motyvuoti darbuotojai.

Gera geografinė padėtis, puikūs magistraliniai keliai (vilnius-kaunas, automagistralė kaunas-klaipėda, transporto koridorius via baltica, sudarantis palankias susisiekimo sąlygas su vakarų, bei rytų europa, skandinavijos šalimis), vystoma vandens transporto, kauno (karmėlavos) oro uosto infrastruktūra, projektuojamas europinės vėžės geležinkelis, viešieji logistikos centrai, daugiaryšio transporto terminalas, didėjanti per regioną einančių tarptautinių transporto koridorių reikšmė – visa tai formuoja Kauną kaip stambų šalies transporto ir logistikos centrą.

Kauno miesto savivaldybės teritorijos plotas sudaro 15,7 tūkst. Ha (157 km²). Tai sudaro 1,94 proc. Kauno apskrities ir 0,24 proc. Lietuvos teritorijos.

Kaunas – antrasis pagal gyventojų skaičių lietuvos miestas. Remiantis statistikos departamento prie lietuvos respublikos vyriausybės duomenimis 2015 m. Sausio 1 d. Mieste gyveno 348.624 gyventojai. Kauno mieste gyvena 51,5proc. Visų apskrities ir 10,4 proc. Visų šalies gyventojų. Moterys sudaro 55,4 proc., vyrai – 44,36proc. Visų kauno miesto gyventojų. Vidutinis gyventojų amžius – 40 m. (šalyje – 39,2 m.; kauno apskrityje – 39,6 m.). Taigi kauno gyventojų amžius nežymiai viršija šalies vidurkį.

Konkurentai- pagrindiniai įmonės Galinta konkurentai yra gamybinės, birių maisto produktų įmonės.

Partneriai- didžiausi ,,Galinta ir partneriai“ klientai yra gamybinės įmonės, didieji prekybos centrai, didžiausias pelnas yra gaunamas iš jų, todėl įmonė turi pateikti geras kainas lojaliems klientams, kad juos išlaikytų. Taip pat teikti gerus pasiūlymus, kad susirastų naujų klientų. Kadangi yra daug konkurentų privalu siūlyti palankias kainas, išlaikyti reputaciją, teikti kokybišką produkciją.

Baltick Transline- transporto paslaugas teikianti įmonė. Krovinių gabenimas, pervežimas tarptautiniais ir vietiniais maršrutais.

UAB „Galinta ir partneriai“ vadovą (direktorių) renka ir atšaukia, nustato darbo užmokestį, sudaro darbo sutartį, nustato visas darbo sutarties sąlygas, skaitina ir skiria nuobaudas visuotinis akcininkų susirinkimas. Direktorius yra atsakingas už įmonės veiklą ir jam pavaldūs visi įmonės darbuotojai.

UAB „Galinta ir partneriai“ buhalteris (-ė) yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį. Darbuotojas tiesiogiai pavaldus įmonės direktoriui. Darbo klausimais darbuotojas kreipiasi į savo tiesioginį vadovą (įmonės direktorių). Buhalterio nurodymai ir reikalavimai dokumentų įforminimo ir buhalterinės apskaitos vedimo klausimais yra privalomi visiems visų padalinių darbuotojams.

UAB „Galinta ir partneriai“ pardavimų vadybininkas yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį. Darbuotojas tiesiogiai pavaldus įmonės direktoriui. Darbo klausimais darbuotojas kreipiasi į savo tiesioginį vadovą (įmonės direktorių).

UAB „Galinta ir partneriai“ komercijos vadovas yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį Darbuotojas tiesiogiai pavaldus įmonės direktoriui. Darbuotojo nurodymus turi vykdyti visi jam pavaldūs bendrovės darbuotojai (vadybininkai).

UAB „Galinta ir partneriai“ ekspedicijos vadybininkas yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį. Darbuotojas tiesiogiai pavaldus komercijos vadovui. Darbo klausimais darbuotojas kreipiasi į savo tiesioginį vadovą (komercijos vadovą).

Organizacija turi nukreipti darbuotojus siekti numatytų tikslų;Patenkinti darbuotojų lūkesčius bei viltis.

  • Microsoft Word 358 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (5648 žodžiai)
  • Kolegija
  • Reda
  • Įmonės „Galinta ir partneriai“ praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės „Galinta ir partneriai“ praktikos ataskaita. (2019 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-galinta-ir-partneriai-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 21:11
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo