Įmonės „Honda“ socialinės aplinkos analizės pristatymas


Įmonės „Honda“ socialinės atsakomybės analizė. Trumpai apie įmone ĮSA aplinkai ĮSA darbuotojams ĮSA bendruomenei ĮSA įvaizdis Išvados. Apie įmonę. Įmonė įkurta 1948m. „Honda" pradėjo dirbti kaip dviračių pagalbinių variklių gamintojas mažoje Hamamatsu gamykloje. Honda yra vienas iš didžiausių ir žinomiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Įsa aplinkai. "Žaliasis kelias" prasideda nuo to. Honda“ automobiliai yra lengvai išardomi į sudedamąsias dalis. „Honda“ remiasi naujausiomis. Įsa aplinkai. Oro tarša. "Honda" ir "SolarCity®" drauge siekia sumažinti anglies dvideginio išmetimą. M. "Honda" paskelbė CVCC, pirmąją variklio technologiją. Kurdama ateities technologijas Honda korporacija tapo pirmuoju automobilių gamintoju pasaulyje. Įsa aplinkai. Tiekimo grandinės valdymas. "Honda" bendrovė stebi, ar esama SOC savo gaminiuose. Manome kad. Įsa aplinkai. Gamtinių išteklių tausojimas. Įmonės tikslas yra. Įsa darbuotojams. Turbūt nereikia ir. Siekdami padėti savo. Įsa bendruomenei. Metais "Honda". Įsa įvaizdis. „Honda“ įmonė yra. “Honda” vadovaujasi „Nuolatinio tobulėjimo“ filosofija.


Honda yra vienas iš didžiausių ir žinomiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Tačiau tai nėra tik automobilių gamintojas. Kompanijos vystymosi ir produktų kūrimo procese visą laiką itin svarią vietą užima inovatyvių produktų kūrimas, vystymas ir pateikimas rinkai, todėl šalia automobilių Honda korporacijos gaminiai plačiai žinomi bei pripažįstami robotų, elektronikos, energetikos ir kitose srityse.

"Žaliasis kelias" prasideda nuo to, kaip "Honda" projektuoja automobilius. Projektuodami transporto priemones šiuo metu jie orientuojasi į tris pagrindinius aplinkosaugos tikslus: 1. Pašalinti susirūpinimą keliančias medžiagas iš visų "Honda" produktų. 2. Sukurti transporto priemones ir kitus produktus, kuriuos būtų lengviau perdirbti.3. Pašalinti trūkstamas medžiagas iš dizaino.

"Honda" ir "SolarCity®" drauge siekia sumažinti anglies dvideginio išmetimą, skatindami naudoti saulės energiją namams ir papildomiems elektriniams automobiliams. "Honda", kaip bendrovė, prisiimanti atsakomybę už aplinką, remia pastangas, spręsti aktualiausias aplinkos problemas. "Honda" siekia spręsti klimato kaitos poveikį mūsų vandenynams ir pralaidoms.

1972 m. "Honda" paskelbė CVCC, pirmąją variklio technologiją, kuri atitinka "Clean Air Act" standartus be katalizatoriaus poreikio. 1973 m. "Honda" pristatė 4 taktų jūrinius variklius, kurie yra švaresni, labiau taupo degalus ir yra tylesni, nei tuo metu galingi 2-taktiniai pakabinami varikliai. 1975 m. Modelis Honda Civic CVCC buvo pirmasis automobilis, kuris atitiko JAV švaraus oro įstatymą tik dėl variklio veikimo.

  • MS PowerPoint 3284 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (949 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Įmonės „Honda“ socialinės aplinkos analizės pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės „Honda“ socialinės aplinkos analizės pristatymas . (2018 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-honda-socialines-aplinkos-analizes-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 18:52
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo