Įmonės idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu


Įmonės „ jūsų laisvalaikiui “ idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu. Temos aktualumas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo objektas. Darbo metodai. Įmonės charakterisitika. Idėjos aprašymas. Įmonės pavadinimas ir logotipas. Įmonės apibūdinimas. Verslo aprašymas. Įmonės strateginis planas. Misija , strategija ir SSGG analizė. Įmonės aplinka. Įmonės valdymo stilius ir konfliktų valdymas. Mūsų įmonės darbuotojų struktūra. Pernelyg ilgas.

Temos aktualumas. Kiekvienai veiklai reikia tikslo. Sunku įsivaizduoti, kad žmogus pradeda darbą neturėdamas, kad ir elementariausio plano, kaip ir ką veiks. Tačiau, visos veiklos, visi darbai prasideda nuo paprasto dalyko – idėjos. Tik po to seka veiksmai, kuriems reikia plano ar schemos ir kuriuos pavyks įgyvendinti tik esant palankioms sąlygoms, atitinkančioms jūsų planus.

Norint įgyvendinti idėją, reikia ją nuosekliai įvertinti. Visų pirma, apgalvoti ar tavo idėja gera, verta įgyvendinimo. Gerai apmąstyti ar sugebėsi ne tik parinkti tinkamiausias idėjos įgyvendinimo išorės sąlygas, bet ir joms pasirūpinti finansiškai. Be visa to, žmogui norinčiam įgyvendinti savo idėją reikia ir bendražygių, kurie galėtų paremti ne tik finansiškai, bet ir emociškai. Taip pat, idėjos įgyvendinimą gali sąlygoti ir veiksniai nepriklausantys nuo jūsų, tai ekonominė, socialinė ar politinė situacija. Tik atsižvelgus į visus šiuos veiksnius, pavyks įgyvendinti savo sumanymus.

Artėjant vasaros sezonui, atšylant orams vis daugiau žmonių savo laisvalaikį leidžia gamtoje. Norint išnaudoti visas gamtos teikiamas pramogas, mes siūlome laisvalaikio prekių nuomą, padedančių smagiau ir aktyviau praleisti laiką. Šio verslo esmė – pasiūlyti platų laisvalaikio ir turizmo prekių asortimentą įvairiam poilsiui.

Turizmo ir laisvalaikio inventoriaus nuoma yra efektyvi, nes klientai taupo pinigus išsinuomodami prekes, siūlomos prekės yra aukštos ir vidutinės kokybės, vartotojus turėtų dominti lanksti kainodara, paprasta bei nesunkiai suprantama nuomos sistema, bei pagarba klientui.

Šios įmonės tikslas – teikti aukščiausios kokybės prekes konkurencingomis kainomis, patenkinant vartotojų poreikius, lūkesčius, nuolat plėsti asortimentą, suteikti galimybę patirti neišdildomus įspūdžius, padėti atitrūkti nuo rutinos ir buitinių rūpesčių. Inventoriaus nuoma siekiame pritraukti ne tik jaunimą, šeimas su vaikais, bet ir vidutinio amžiaus žmones ir taip plėsti klientų ratą. Taip pat mūsų ilgalaikiai tikslai bus įsitvirtinti rinkoje, grąžinti paskolą, pasiekti pelningumą ir jį didinti, nukonkuruoti konkurentus geresnės kokybės ir mažesnės kainos pagalba.

Ši verslo įdėja nėra plačiai paplitusi bei žinoma, todėl turėtų sulaukti populiarumo visuomenėje, dėl patrauklių kainų, kurias derinsime pagal gyventojų pragyvenimo lygį, plataus prekių asortimento (prekės bus nuolat atnaujinamos, papildomas prekių asortimentas), bei tinkamo klientų aptarnavimo. Siekiant įkurti tokio tipo įmonę, bus reikalinga paskola inventoriui įsigyti, bei atnaujinti prekių pasiūlai.

Didžiausias rizikos faktorius yra nelaukiami konkurentai, galintys pasiūlyti geresnį ir pigesnį paslaugų teikimą rinkoje. Tačiau sieksime tapti pranašesniais už turimus konkurentus, bei pasiūlyti prieinamesnį variantą vartotojams, taip plėsdami nuomos galimybes. Mūsų prekių asortimentas bus nuolat atnaujinamas, pateiksime kuo daugiau įvairių pramogų, taip į rinką teiksime naujoves, kurios skatins vartotojų susidomėjimą, bei norą išbandyti tai, kas nauja, nepatirta ir dar neatrasta. Kadangi mūsų įmonė į rinką pateks, kaip maža įmonė, tarp "senbuvių", tačiau sieksime tapti pelningai dirbančia, bei inovatyvia įmone, kuri ateityje taptų pavyzdžiu naujoms įmonėms kurtis, bei lygiuotis į mūsų pasiekimus.

Šis pavadinimas geriausiai apibūdina mūsų veiklą. Pas mus jūs galėsite atsiplėšti nuo kasdienybės ir išbandyti kažką naujo. Mes siūlome išsinuomoti prekes ir patirti ekstremalius pasivažinėjimus keturračiais, gerą adrenalino dozę dažasvydžio aikštelėje ar ramų pasiplaukiojimą valtele, pasivažinėjimą dviračiu miško takeliais. Pas mus bus galima rasti įviairiausių prekių Jūsų laisvalaikiui.

Lietuvoje labiau paplitę atskirų kategorijų laisvalaikio inventoriaus nuoma, tokių kaip: dviračių nuoma, slidinejimo inventoriaus nuoma, keturačių nuoma ar kito inventoriaus nuoma. Tam tikrų rūšių inventoriaus nuomos parduotuvių paplitę visoje Lietuvoje, tačiau įmonių kurios nuomotų tokio plataus asortimento laisvalaikio inventorių, kaip mes nuomosime, yra tik keletas didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Įkurdamos savo įmonę, mes sudarysime konkurenciją ne tik mažoms nuomos parduotuvėms, turinčioms siaurą savo klientų ratą, bet ir populiarų vardą turinčioms laisvalaikio prekių nuomos įmonėms. UAB „Jūsų laisvalaikiui“ bus įmonė, kurioje kiekvienas klientas pagal savo poreikius ras kokybiškų prekių asortimentą, už prieinamą kainą ir nesudėtingas nuomos sąlygas. Esant poreikiui, mūsų klientai galės prekes užsisakyti ir nusipirkti už žemesnę nei rinkos kainą. Visą tai bus galima padaryti mūsų internetinėje svetainėje.

  • Microsoft Word 693 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (4062 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kris
  • Įmonės idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu. (2015 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-idejos-pagrindimas-vadybiniu-aspektu.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 19:28
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo