Įmonės įkūrimo istorija


Imoniu ikurimo aprašymas. Įmonės įsikūrimo istorija. Firmos rimi istorija. Imone ikurimo istorija. Autoveziai referatas. Samsung imones istorija. Autoveziai mokslo baze. Firmos apranga istorija. Imoniu isikurimo istorijos. Lytagra ikurimo istorija.

Firmos įkūrimo istorija. Firmos struktūra ir plėtra. Statistika. Papildoma informacija. Išvados. Literatūros sąrašas. 1993 m. įsteigta B. Norbutienės individuali įmonė KAPRATAS. Įmonės veikla - vienvietės priekabos nuoma automobilio vežimui (priekabą). Nuomos veikla palaipsniui plėtėsi. Pagaliau keturių vienviečių ir septynių dviviečių nuomojamų traliukų pagalba sukauptas kapitalas ir įsigytas pirmasis autovežis. Vienos iš didžiausių transporto ir logistikos kompanijų, UAB "Kapratas" pajamos, preliminariais duomenimis 2007 metais pasiekė 47,214 mln. litų, kas yra beveik 47 proc. daugiau, nei 2006 metais.(2006 metais – 32,044 mln. litų, 2005 m. – 22,464 mln. litų). Per 2007 metus UAB "Kapratas" į įvairias Europos valstybes pervežė 32 205 automobilius. Firmos KAPRATAS pavadinimas susideda iš: žodžio dalies KAP (kapsų tarmės, iš čia kilęs pavadinimas KAPSAI. Kalvarijos, Marijampolės, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio apylinkių gyventojai vietoj bendrinės kalbos žodžio Kaip tariantys Kap) ir žodžio RATAS (tikrinio daiktavardžio, kuris turi labai daug reikšmių: RATAS – tai apskritimas, automobilio ratas, kadangi pagrindinė įmonės veikla ir vyksta važiuojant ant ratų).

1995 m. įsteigtas nuosavas sunkvežimių servisas, teikiantis techninį aptarnavimą krovininiams automobiliams ir atliekantis jų kapitalinį remontą.

1996 m. pradėti transportuoti nauji automobiliai.

2000 m. įsigytas naujas Euro 3 standartą atitinkantis sunkvežimis Mercedes Benz Actros.

2001 m. įsigyti visiškai nauji autovežiai Mercedes Benz su Lohr automobilių pervežimo įranga.

Įmonė įkurta tik prasidėjus automobilių prekybos „bumui“, kai naudoti automobiliai Vokietijoje buvo atiduodami už dyka. Tinkamai parinktas įmonės įkūrimo metas bei jos plėtros planas... Taipogi, nestovėjimas vietoje, o plėtimas įmonės ir akiračio.. 1993 m. pradejusi savo veiklą, firma teturėjo vienvietį autovežį, bet šiuo metu užima didžiausia vieta rinkoje. Tai lėmė firmos vadovo vadovavimas bei strategijos parinkimas ir investicijos.

Net užimanti šio verslo didžiąja dalį, įmonė plečiasi ir ieško tolimesnių partnerių bei užsakovų. Toks įmonės veikimas skatina plėtimąsi ir į užsienio rinka. Ne vien tik noras būti geriausia įmone Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Klientu puikus aptarnavimas bei prekių skubus ir kokybiškas pristatymas atsiliepia tolimesnių klientų atsiradimui. Puikūs atsiliepimai apie firmos veiklą garantuoja užsakovų gausybe.

  • Microsoft Word 140 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (773 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laimis
  • Įmonės įkūrimo istorija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės įkūrimo istorija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ikurimo-istorija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:17
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo