Įmonės informacinės sistemos kūrimas


Įmonės informacinė sistema. Informacines sistemos imoneje. Imones informacines sistemos analize. Informacinės sistemos pritaikymas įmonėje. Informacinių technologijų panaudojimas darbuotojų motyvavimo sistemoje. Imones analize informacines sistemos. Vadybos informacines sistemos vartojamos imones veikloje. Kursinis. informacinės valdymo sistemos. Imones sistema. Informacines sistemos imonems.

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės struktūra. Įmonės informacinė sistema. Informacinio aprūpinimo organizavimas įmonėje. Išvados ir pasiūlymai. Darbo tikslų ir uždavinių nustatymas. Šio darbo tikslas- išnagrinėti uab “garliavos gelžbetonis” naudojamą informacinę sistemą, patirtį, galimybes bei perspektyvas šioje veiklos srityje. Minėtas tikslas nustato konkrečius uždavinius- susipažinti su įmonės informacine veikla, esama būklebei nustatyti vystymosi kryptis. Įmonės pagrindinės veiklos ir informacinės sistemos tyrimas. Pagrindinė įmonės veikla- statybinių medžiagų gamyba. Kadangi įmonės veikla buvo tiriama. Balandžio mėn. , pateikti gamybos rodikliai kaip tik ir atspindi tą įmonės gyvavimo etapą. Informacija apie įmonę buvo surinkta naudojant apklausos metodus, t. Y. Pateikiami tik įmonės darbuotojų minėti faktai. Žinoma, modeliuojant perspektyvinį įmonės informacinės sistemos vaizdą, darbuotojų pateikta informacija buvo mažai naudojama. Tam buvo panaudoti tik kai kurie įmonės vadovaujančių asmenų samprotavimai. Surinkti duomenys pirmiausia buvo analizuojami pareigybiniais aspektais. Tai pirmiausia liečia informacinės sistemos tyrimą. Pateikiant pasiūlymus ir išvadas didelę reikšmę turėjo turimų rezultatų apibendrinimas (sintezė).

Kiekvieną dieną savo veikloje mes privalome priimti sprendimus.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2010 m.
  • 19 puslapių (4468 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gražina
  • Įmonės informacinės sistemos kūrimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės informacinės sistemos kūrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-informacines-sistemos-kurimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:29
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo