Įmonės informacinių srautų analizė Orlen Lietuva


Informacijos srautai imoneje. Imones informacijos srautu analize. Informaciniai srautai imoneje.

Įvadas. Informacijos srautų analizė. AB“Orlen Lietuva“ charakteristika. Išoriniai informacijos srautai. Vidiniai informacijos srautai. Nulinio lygio duomenų srautų diagrama. Esybių - ryšių diagrama. Išvados.

Tiekėjai – tiekia žalią naftą, atsargines dalis įrengimams ir t.t AB “Olren Lietuva“, bei sudarinėja sutartis su savo klientais.

Konkurentai – Įmonės užsiimančios panašia veikla. AB “Olren Lietuva“ analizuoja konkuruojančių įmonių veiklą.

Sutartys su tiekėjais – AB “Olren Lietuva“ sudaromos sutartys su tiekėjais.

Pirkimai/Paradavimai – tai pirkimų ir pardavimų padalinys, kuriame vykdomi didmeniniai ar mažmeniniai pirkimai ir pardavimai.

Gatavos produkcijos sandelys – pagamintų ir paruoštų parduoti prekių sandėlis.

Žaliavų sandelys – tai žaliavų sandelys kurios bus perdirbamos iki gatavos produkcijos

Pirkimų/Pardavimų suvestinė – pardavimo planavimo skyrius buhalterijai pateikia pirkimų ir pardavimų suvestinę, kurioje atsispindi kiek kokių prekių yra parduota ir nupirkta.

Ataskaita – pirkimų/pardavimų planavimo padalinys valdybai tvirtinti pateikia pirkimų ir pardavimų planavimo ataskaitą.

Pirkimų/pardavimų planas – valdyba pirkimų/pardavimų planavimo skyriui pateikia pirkimų ir pardavimų planą, kurį planavimo skyrius detalizuoja bei pagrindžia ir grąžina valdybai pirkimų ir pardavimų planavimo ataskaitos pavidalu.

Pirkimų suvestinė – pirkimų/pardavimų skyrius pateikia žaliavų sandeliui, o šis pirkimų/pardavimų planavimo skyriui pateikia nupirktų žaliavų suvestinę, bei likučius kiek žaliavų yra likę sandelyje

Sąskaitos – kiekvienos dienos pabaigoje gatavos produkcijos ir žaliavų sandėliai pateikia visų pirktų ir parduotų prekių sąskaitas buhalterijai.

●pagrindinis užsakymas — nuoroda į pagrindinį užsakymą, kurio rėmuose ir bus įvykdyta paslauga,

Įmonė turi savo duomenų bazę, tačiau ją kaskart yra tobulinama ir atnaujinama, nes kekvieną kartą atsiranda vis naujų užsakymų ar naujų produktų su kurias reikia įmonei dirbti.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (920 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Įmonės informacinių srautų analizė Orlen Lietuva
    9 - 1 balsai (-ų)
Įmonės informacinių srautų analizė Orlen Lietuva. (2014 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-informaciniu-srautu-analize-orlen-lietuva.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 11:27
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo