Įmonės išteklių valdymo laboratorinių darbų ataskaita


Pardavimo apimtis planas , vnt. Gamybos apimtis planas , vnt. Gamybos programos darbo imlumas. Gamybos programos mašininis imlumas. Iš viso   17927   Pagalbinių medžiagų išlaidos įrengimų priežiūrai , Eur. Pagalbinių medžiagų išlaidos gamybinių cechų patalpų priežiūrai , Eur. Pagalbinių medžiagų išlaidos administracijos patalpų priežiūrai , Eur. Iš viso pagalbinių medžiagų išlaidų , Eur. Šiluminės energijos poreikis per metus , kWh. Išlaidos šiluminei energijai , Eur. Įmonės administracija ir kiti negamybiniai padaliniai. Šiluminės energijos poreikis , kWh. Išlaidos už elektros energiją jėgai , Eur. Išlaidos už elektros energiją apšvietimui , Eur. Režiminis darbo laikas , dienos. Neatvykimai į darbą , dienos. Efektyvus darbo laikas , dienos. Efektyvi pamainos trukmė. Efektyvus darbininko darbo laikas. Pagrindinių gamybinių darbininkų skaičius , žm. Vadovai , specialistai ir tarnautojai , iš viso Darbininkai , iš viso 452 Iš viso 598 Darbo užmokestis , iš viso Atskaitymai sveikatos ir socialiniam draudimui , iš viso Pagalbinių ir aptarnaujančių tarnybų paslaugos.


Per šį laboratorinį darbą apskaičiavome produkcijos gamybos planą, kuris mano atveju yra 27250 vnt., taip pat atlikome skaičiavimus gamybos programos technologinio darbo imlumo kur gavome 664400 valandų bei mašininį imlumą, kuris yra šiek tiek mažesnis 598300 valandų.

Šiame darbe skaičiavome poreikį, perkamą pagrindinių medžiagų kiekį bei kas yra labai aktualu tai išlaidas tai po gi skaičiavome pagalbinių medžiagų išlaidas reikalingas įrengimų ir patalpų priežiūrai.

3 laboratoriniame darbe skirstėme (tiesiogines gamybines bei netiesiogines gamybines taip pat ir veiklos sąnaudas) išlaidas ir apskaičiavome elektros energijos, šiluminės energijos bei vandens poreikį bei išlaidas.

4 laboratoriniame darbe paskirstėme (tiesioginėms gamybinėms, netiesioginėms gamybinėms, veiklos sąnaudoms) išlaidas ir apskaičiavome pagrindinių darbininkų skaičių, atskirų darbuotojų kategorijų darbo užmokestį ir atskaitymą socialiniam ir sveikatos draudimui.

5 laboratoriniame darbe apskaičiavome ir sudarėme netiesioginių gamybos išlaidų biudžetą, gaminio gamybinę savikainą, parduodamos produkcijos gamybos kaštus bei veiklos sąnaudų planą, taip pat apskaičiavome vienam gaminiui tenkančias veiklos sąnaudas.

Šiame laboratoriniame darbe paskaitoje apskaičiavome kainą ir pardavimo pajamas, pelną, įplaukas už parduotą produkciją, pinigų lėšų perteklių (trūkumą), pinigų likutį kasoje ir sąskaitoje bei sudarėme įmonės balansą.

  • Vadyba Projektas
  • Microsoft Word 57 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2843 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Įmonės išteklių valdymo laboratorinių darbų ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės išteklių valdymo laboratorinių darbų ataskaita. (2017 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-istekliu-valdymo-laboratoriniu-darbu-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 12:47
×