Imonės įvaizdis


Organizacijos ivaizdis kursinis darbas. Kursiniai darbai imones ivaizdis. Referatas apie imones ivaizdi. Praktikos ataskaita apie imones ivaizdi. Įvaizdis imoniu. Referartasorganizacijos įvaizdis. Įmonės įvaizdis skaidres. Referatas apie ivaizdi. Verslo organizacijos įvaizdis kursinis. Įmonės įvaizdis kursinis.

Įmonės įvaizdis. Įmonės ir organizacijos įvaizdis yra tas vaizdas, kurį apie ją susidaro partneriai, pirkėjai, klientai, įvairūs visuomenės sluoksniai. Svarbiausios pozityvaus įvaizdžio priemonės–žodiniai ir nežodiniai komunikaciniai gebėjimai. Įmonės įvaizdį kuria. Suformuoti palankų įvaizdį galima, jeigu bus atsižvelgta į šias esmines charakteristikas. Išvados.

Įmonės ir organizacijos įvaizdis yra tas vaizdas, kurį apiįmonės įvaizdis gali būti: teigiamas, neigiamas ar neapibrėžtas. Įmonė turi nuolat rūpintis įvaizdžio formavimu ir palaikymu. Skirti tam pastangų, gūdžių, lėšų ir laiko ryšiams su visuomeneįmonės įvaizdis yra svarbus ir valdant jos finansus. Jis gali būti įrašytas į įmonės balanso turto dalį. Čia jis vadinamas prestižu. Įmonės balanse įrašoma piniginė prestiverslo įmonės savo įvaizdžiui sustiprinti remia ryšių su visuomene arba bendrovės reklamos kampanijas.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (444 žodžiai)
  • Imonės įvaizdis
    10 - 1 balsai (-ų)
Imonės įvaizdis. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ivaizdis.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 14:10
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo