Įmonės kapitalo struktūros poveikis įmonės finansiniams rezultatams


Summary. Įvadas. Transporto įmonės veiklos charakteristika ir informacijos šaltinių apžvalga. Įmonės kapitalo struktūros ir su ja susijusių finansinių rodiklių metodologiniai aspektai. Kapitalo sudėties analizė. Nuosavo ir skolinto kapitalo skirtumai. Kapitalo sverto apibūdinimas. Finansiniai rodikliai, kuriuos įtakoja kapitalo struktūra. Pelningumo rodiklių susijusių su kapitalo struktūra analizė. Kapitalo struktūros ir įmonės mokumo rodiklių priklausomybė. Bankroto tikimybės apskaičiavimas. Įmonės kapitalo struktūros ir jos poveikio finansiniams rezultatams analizė. Transporto įmonės kapitalo struktūros analizė. Transporto įmonės pelningumo rodiklių analizė. Transporto įmonės mokumo rodiklių analizė. Transporto įmonės bankroto tikimybės įvertinimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Baigiamajame darbe vadovaujantis moksline literatūra išanalizuota kapitalo struktūra ir jos poveikis finansiniams rezultatams. Atlikta analizė parodė, kad nėra bendros nuomonės koks nuosavo ir skolinto kapitalo santykis yra geriausias įmonei. Svarbiausia, kad šis santykis netrikdytų įmonės veiklos. Analizė atskleidė, kad kapitalo struktūros pasirinkimas lemia įmonės pelningumo ir mokumo rodiklius, kurie parodo įmonės veiklos rezultatus. Todėl remiantis šiais rodikliais buvo nagrinėjami transporto įmonės finansiniai rezultatai ir kaip juos paveikė kapitalo struktūra. Atlikta analizė patvirtino, kad įmonei nesilaikant nuosavo ir skolinto kapitalo pusiausvyros ir dirbant su didesniu skolinto kapitalo kiekiu, sunkiau pasiekti gerų pelningumo rodiklių, mažėja stabilumas bei didėja bankroto rizika.

  • Microsoft Word 195 KB
  • 2014 m.
  • 50 puslapių (14104 žodžiai)
  • Kolegija
  • Svajunas
  • Įmonės kapitalo struktūros poveikis įmonės finansiniams rezultatams
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės kapitalo struktūros poveikis įmonės finansiniams rezultatams. (2014 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-kapitalo-strukturos-poveikis-imones-finansiniams-rezultatams.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 00:40
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo