Įmonės Kauno baldai verslo planas


Verslo planas baldu gamyba. Verslo planas baldu imone. Bakalauro darbas kauno baldų. Darbas baldu imoneje kaune. Verslo planas baldai. Verslo įmonės kaune. Baldu imones kauno. Baldų įmonės planavimas.

Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Organizacinė aplinka. Politinė aplinka. Technologinė aplinka. Teisinė ir finansinė aplinkos. Ekonominė aplinka. Išvados. Šiame darbe aš apžvelgsiu akcinės bendrovės “ kauno baldai “ aplinką, pateiksiu kai kurias prognozes.

Pramonės įmonė dažniausiai apibūdinama kaip pramonės produkcijos gamintoja, turinti techninį, organizacinį ir ūkinį vieningumą. Ji, kaip ir kiekviena gamtoje egzistuojanti sistema priklauso nuo ją supančios aplinkos ir tuo pačiu daro įtaką jai.

Pradedant bet kokią veiklą ar ją vystant būtinas aplinkos tyrimas ir prognozavimas, kad būtų galima išsiaiškinti įmonės privalumus ir trūkumus veiklos galimybes ir numatyti galimus konjuktūros pokyčius.

šiame darbe aš apžvelgsiu akcinės bendrov akcinė bendrovė Kauno baldai susikūrė buvusiam Kauno baldų gamybiniam susivienijimui susiskaldžius į atskiras įmones. Jis veikė nuo 1974 m. , sujungus atskiras medžio apdirbimo įmones į susivienijimą. 1974 m. Sausio 1d. Buvo sujungtas Kauno baldų kombinatas su Kauno baldų ir medžio apdirbimo kombinatu, 1976 m. Prie jų prijungtas medžio apdirbimo kombinatas startas , kitos įmonės. Jos veikė jau nuo - io dešimtmečio pabaigos ir dar anksčiau, pavyzdžiui, pagrindiniai dabartinės bendrovės cechai išaugo lietmedžio lentpjūvės vietoje. Apie 1990 m. Iš Kauno baldų susivienijimo pradėjo atsiskirti filialai, virsdami bendrovėmis. Kauno baldų įmonė pirmiausia buvo valstybine firma, o 1992 m. Lapkričio 16d. Perorganizuota į akcinę bendrovę. Visuotinio akcininkų susirinkimo priimtuose įstatuose sakoma , jog akcinė bendrovė Kauno baldai - ūkinė komercinė įmonė , reorganizuota iš valstybinės firmos Kauno baldai , privatizavus, viešai pasirašant akcijas ir veikianti savimokos principu, yra juridinis asmuo ir turi savo atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose ir savarankišką balansą. Jos indeksuotas įstatinis kapitalas 1992 m. Rugsėjo 1d. Sudarė. tūkst. Rb. ( tame sk. Valstybinis -. tūkst. Rb. (. % ), akcinis -. tūkst. Rb. (. % )).

įmonė daugiausiai specializuojasi masinei svetainės ir bendro kambario minkštų baldų komplektų gamybai, taip pat išleidžia kietų baldų produkciją nedidelėmis serijomis ( lentynas, stalus ).

įmonės pagrindiniai gamybiniai cechai ir administracija įsikūrę Kaune, šančiuose, gamybinis plotas siekia 13910 kvadratinių metrų, be autotransporto, turi susisiekimą geležinkeliu. Bendrovei priklauso filialai - santakos filialas Kaune, raudondvario pl. (gamyb. Plotas - 1640 kvadratinių metrų ) ir įmonė šakių raj. Kriūkų kaime (gamyb. Plotas - 1572 kvadratinių metrų ). Įmonės išplanavimas pavaizduotas jos gamybiniame plane, kuriame parodytas teritorijoje esančių pastatų ir statinių išdėstymas, plotas, atstumai tarp jų, taip pat nubraižyta vėjų ruože.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (4084 žodžiai)
  • Universitetas
  • Įmonės Kauno baldai verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės Kauno baldai verslo planas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-kauno-baldai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 17 d. 16:29
×