Imonės "Kraft Food Lietuva" pristatymas


Įvadas. AB „Kraft foods Lietuva“. Įmonės aprašymas. Situacijos analizė. Uab “Kraft Foods Lietuva”. Konkurentų analizė. Partnerių (tiekėjų) analizė. Pardavimo pagalbininkų ir tarpininkų analizė. Rinkos segmentavimas. Marketingo sprendimai. Prekė. Pakuotė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Išvados.


"Kraft Foods Lietuva" yra įkurta 1994 metais Kaune. Tai internacionalinė maisto pramonės įmonė. Ji užsiima keliomis gamybos šakomis ir recenzijoje apie save pateikia tokius gaminius: JACOBS kava, šokoladas, saldainiai, bulvių traškučiai.

Pagrindinė kompanijos vizija yra: “Žmonėms visame pasaulyje padėti geriau gyventi ir geriau valgyti”. Tinkama strategija, tinkamas požiūris į darbuotojus, partnerius ir klientus įtakoja tai, kad kompanija uždirba didžiulius pelnus ir yra žinoma.

Akcinės bendrovės „Kraft Foods Lietuva“ pirkėjus galima suskirstyti į keturias grupes: tai namų ūkiai, perpardavėjai, užsienio pirkėjai bei valstybinės ir nevyriausybinės organizacijos. Dėl plataus įmonės siūlomo asortimento galima išskirti net kelias vartotojų grupes. Šokoladą vartoja šeimos su vaikais. Tačiau pastebima, jog šokolado mėgėjos dažniausiai yra moterys. Tirpią kavą renkasi jaunimas, o kavą su nuosėdomis mėgsta vyresnio amžiaus žmonės. Bulvių traškučius dažniau renkasi jaunimas.

Saldumo poreikį, kurį pirkdami šokoladą stengiasi patenkinti pirkėjai, gali numalšinti ne tik šokoladas, tačiau ir saldainiai, didžioji dalis sausainių, taip pat kai kurie vaisiai. Nors šokoladas ir yra viena iš brangiausių šį poreikį tenkinančių prekių, tačiau vertikalioji konkurencija silpnai jaučiama dėl specifinių šokolado skonio savybių bei visuomenės įpročių.

Konditerijos rinka Lietuvoje turi senas tradicijas, Lietuvoje yra kelios įmonės gaminačios šokoladą, tai UAB „Rūta“, UAB „Vilniaus pergalė“ be to yra keli stiprūs užsienio gamintojai AS „Kalev“, GmbH „Shogetten“ (oficialus atstovas Lietuvoje UAB „Daisena“), kurie atstovauja šiuos prekinius šokoladų ženklus: „Sostinės“, „Pieninis“, „Kalev“, „Shogetten“.

  • Marketingas Skaidrės
  • MS PowerPoint 173 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1039 žodžiai)
  • Sarunas
  • Imonės "Kraft Food Lietuva" pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Imonės "Kraft Food Lietuva" pristatymas. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-kraft-food-lietuva-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:47
×