Įmonės Kristiana analizė Žmogus ir aplinka


Aplinkos savarankiškas darbas. Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės poveikis aplinkai ir žmogui. Poveikis žmogui. Tiesioginiai veiksniai, kurie įtakoja aplinką. Netiesioginiai veiksniai. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Saugaus darbo valdymo ir organizavimo uždaviniai įmonėje. Darbdaviui atstovaujantis asmuo, įgyvendindamas darbdavio pareigą sudaryti saugias ir sveikas darbo sąlygas, paveda. Ekstremali situacija įmonėje. Gaisrinė sauga. Už gaisrinę saugą įmonėje (visus ten esančius objektus) yra atsakingas įmonės vadovas. Kiekvienas įmonės darbuotojas privalo. Įmonės pastatai ir patalpos. Elektros įrenginiai. Gaisrų gesinimo įrenginiai ir priemonės. Išvados. Literatūra.


Mes pasirinkome įmonę UAB „KristiAna“. Ši įmonė užsiima kosmetika bei parfumerija. Tai perspektyvi ir daug žadanti įmonė.

Savarankiško darbo uždaviniai:

susipažinti su įmonės veikla;

Apibūdinti įmonės darbuotojų veiklos organizavimą;

sudaryti veiksmų planą esant ekstremaliai situacijai;

aptarti gaisrinės saugos ypatumus įmonėje;

aptarti įmonės veiklos poveikį aplinkai.

Įmonės Kristiana analizė Žmogus ir aplinka. (2014 m. Gruodžio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-kristiana-analize-zmogus-ir-aplinka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:14