Įmonės krovinių srautų analizė


Kroviniu srauto epiura. Kroviniu srautu epiuros sudarymas. Kroviniu klasifikavimas placiai. Nubraizyti kroviniu srautu epiura pagal pateiktus duomenys. Krovinių srautų optimizavimas.

Kursinio darbo vertinimas. Santrauka. Įvadas. Įmonės veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Krovinių srautų teorinė analizė. Krovinių klasifikavimas. Krovinių vežimų apimtys, jų apyvarta, srautai. Krovinių srautų optimizavimas. Importo ir eksporto procedūros Lietuvos Respublikoje. Transporto įmonės krovinių srautai. Vežimai. Krovinių partijų formavimas ir kaupimas. Vežimo ir pristatymo kliūtys. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Šiuo kursiniu darbu „Įmonės „x“ krovinių srautų analizė“, kurį parengė siekiama išsiaiškinti, kaip įmonė vykdo vidinius ir tarptautinius krovinių pervežimus ir kaip ji geba valdyti atitinkamus krovinių srautus. Mokslinėje literatūroje krovinių srautai, jų gabenimas ir priežiūra yra plačiai išnagrinėti, tačiau nėra įvardinta kas tiksliai tuom turėtų užsiimti.

Kadangi ši įmonė yra pakankamai išsiplėtusi ir pasižymi didžiuliu populiarumu, apie ją galima daug pasakyti, kadangi veikla plati ir krovinių pervežama daug. Išvados yra aiškiai nusakytos bei pateikta atitinkamų pasiūlymų tolimesnei įmonės veiklai.

Rašant kursinį darbą buvo taikyta mokslinės literatūros analizės ir transporto įmonės veiklos dokumentų analizės.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (4697 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Įmonės krovinių srautų analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės krovinių srautų analizė. (2014 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-kroviniu-srautu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 15:53
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo