Įmonės logistinės veiklos apibūdinimas (pirkimai, gamyba, atvežimas, sandėliavimas)


Logistikos referatas. Įvadas. Logistikos svarba įmonėje. Įmonės logistinės veiklos rūšys. Pirkimo logistika. Gamybos logistika. Paskirstymas ir sandėliavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Temos aktualumas. Logistika - kaip mokslo sritis, Lietuvoje atsirado gana neseniai ir nėra pakankamai išplėtota. Daugumos mokslininkų darbuose dažnai nagrinėjama prekių transportavimo ir sandėliavimo logistikos sistemos. Tuo tarpu gamybos logistikos sistema analizuojama kur kas rečiau. Gaminio ar prekės kainos didėjimas dėl transportavimo ir sandėliavimo kaštų yra ženklus. Produkto kainai didelę įtaką daro gamybos procese vykstančių veiklų kaštų suma. Kuo optimaliau bus koordinuojama gamybos veikla, tuo mažesnėmis sąnaudomis bus galima pagaminti produkciją. Todėl svarbu skirti kuo didesnį dėmesį ne tik transportavimo ir sandėliavimo, bet ir gamybos logistikos sistemoms, kurių dėka galima tikėtis pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Darbo tikslas. Apibūdinti įmonės logistinę veiklą.

Darbo uždaviniai:

1. Apibūdinti įmonės pirkimų logistiką.

2. Aprašyti įmonės gamybos logistiką.

3. Išsiaiškinti transportavimo ir sandėliavimo svarbą įmonėje.

Šiame darbe naudojausi Garalio A., Minalgos R., Palšaičio R., Paulausko V. darbais logistikos tematika.

  • Logistika Referatai
  • 2014 m.
  • Indre
  • 12 puslapių (2602 žodžiai)
  • Logistikos referatai
  • Microsoft Word 68 KB
  • Įmonės logistinės veiklos apibūdinimas (pirkimai, gamyba, atvežimas, sandėliavimas)
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės logistinės veiklos apibūdinimas (pirkimai, gamyba, atvežimas, sandėliavimas). (2014 m. Rugsėjo 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-logistines-veiklos-apibudinimas-pirkimai-gamyba-atvezimas-sandeliavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:17