Įmonės „McDonald“ ĮSA aplinkai


Įmonės „McDonald“ ĮSA aplinkai. Trumpai apie įmonę Bendrai. „McDonald’s“ – didžiausias greito maisto restoranų tinklas visame pasaulyje. Trumpai apie įmonę. Produkcija greitas maistas. Bendrai apie įmonę. Visuose „McDonald“ restoranuose įdiegta standartizuota aplinkos apsaugos vadybos sistema ISO. M. Kovo mėn. „McDonald“ tapo pirmąja restoranų kompanija pasaulyje. Įsa aplinkai. Oro tarša. Įmone siekdama užsibrėžto tikslo. Veiksmais kurių. Daugiau nei 1000 ,,McDonald“ restoranų turi įdiegtas „Urimat“. Įsa aplinkai. Vandens tarša ir apsauga. Nuo 2015 m. Įdiegė perdirbimo įrenginius daugiau nei 1000 JK restoranų. Įsa aplinkai. Gamtinių išteklių tausojimas. Iš ,,McDonald“ virtuvės panaudotą kepimo aliejų perdirba į biodyzeliną. Šaltiniai.


Trumpai apie įmonę Bendrai apie įmonę ISĄ aplinkai Oro tarša Vandens tarša ir apsauga Gamtinių išteklių tausojimas.

Visuose „McDonald“ restoranuose įdiegta standartizuota aplinkos apsaugos vadybos sistema ISO 14001. „McDonald“ didžiuojas savo vietine aplinka ir todėl stengiasi daugiau nei 30 metų sumažinti šiukšlių kiekį mūsų gatvėse. Jie buvo pirmoji restorano įmonė, turinti atsakingus žmones už šiukšles, kasdien renkamos šiukšlės, kurios buvo išmestos aplink „McDonald“ restoranus. Taip pat jie renka visas šiukšles, o ne tik „McDonald“ pakuotes.

2018 m. Kovo mėn. „McDonald“ tapo pirmąja restoranų kompanija pasaulyje, kuri sprendė pasaulinius klimato pokyčius, nustatydama mokslo pagrindu taikomą tikslą, kuris ženkliai sumažino jų išmetamą šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

Įmone siekdama užsibrėžto tikslo, bendradarbiauja su tūkstančiais franšizių, tiekėjų ir gamintojų, pirmenybę teiks didžiausiems anglies pėdsako segmentams: jautienos gamybai, restoranų energijos naudojimui, tiekimui, pakavimui ir atliekoms. Šie segmentai sudaro maždaug 64% „McDonald“ pasaulinių išmetamųjų teršalų.

Veiksmais, kurių imasi ,,McDonald‘‘, kad pasiektų savo tikslus visoje tiekimo grandinėje ir restoranuose bei franšizėse, tikimasi, kad iki 2030 m.

  • MS PowerPoint 321 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (473 žodžiai)
  • Kolegija
  • Titas
  • Įmonės „McDonald“ ĮSA aplinkai
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės „McDonald“ ĮSA aplinkai. (2019 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-mcdonald-isa-aplinkai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 18:35
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo