Įmonės mokumo būklės analizė


Mokumo analize kai imone moki. Įmonės mokumo vertinimas. Likvidumo ir mokumo prognoze bakalaurinis. Mokumo analize. Įmonės finansinės būklės išvados.

Finansinės analizės kursinis darbas. Santrauka. Įvadas. Ab „žemaitijos pienas“ veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Mokumo būklės teorinė analizė. Likvidumas ir jo įtaka įmonės mokumo būklei. Mokumo rūšys. Ilgalaikiai mokumo rodikliai. Trumpalaikiai mokumo rodikliai. Ab „žemaitijos pienas“ mokumo būklės vertinimas. Trumpalaikio mokumo būklės vertinimas. Ilgalaikio mokumo būklės analizė. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas. Priedas. AB „Žemaitijos pienas“ 2009-2008 m. Balansas.

Kursiniame darbe, vadovaujantis moksline literatūra, išanalizuotos mokumo ir likvidumo sąvokos, likvidumo reikšmė įmonės mokumui, mokumo rūšys, trumpalaikio ir ilgalaikio mokumo rodikliai. Analizė parodė, kad įvairūs autoriai skirtingai apibrėžia mokumo ir likvidumo sąvokas, išskiria skirtingus ilgalaikio ir trumpalaikio mokumo rodiklius. Analizė taip pat parodė, kad kartais įvairių autorių išskiriami rodikliai nėra išsamiai paaiškinami, nėra pateikiama kokios turėtų būti jų reikšmės, arba jos yra abstrakčiai apibrėžtos, o tai sukelia sunkumų vertinant mokumo būklę. Pagal pateiktą teorinę dalį analizuojant ir vertinant AB „Žemaitijos pienas“ mokumo būklę, padarytos tokios svarbiausios išvados, kad bendrovės rodikliai yra gana geri, bendrovė moki. Taip pat paaiškėjo, kad 2009 m. įmonės mokumo būklė buvo geresnė lyginat su 2008 m. būkle, nes 2008 m. kai kurie rodikliai buvo vertinami blogiau. Taigi 2009 m. ilgalaikio mokumo būklė buvo gera ir trumpalaikio mokumo būklė buvo labai gera, o 2008 m. trumpalaikio ir ilgalaikio mokumo būklė buvo normali.

  • Finansai Referatas
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5835 žodžiai)
  • Kolegija
  • Įmonės mokumo būklės analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės mokumo būklės analizė. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-mokumo-bukles-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:54
×