Įmonės organizacijos idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu


Įvadas. Verslo idėjos charakterizavimas. Įmonės strategijos formavimas. Įmonės vidinės aplinkos sudedamieji veiksniai. Įmonės išorinė artimoji aplinka. Įmonės išorinės tolimosios aplinkos įvertinimas. Stipriųjų ir silpnųjų įmonės pusių įvertinimas. Pagrindinės strategijų formavimo kryptys. Įmonės valdymo stilius ir konfliktų valdymas. Išvados. Naudota literatūra.

Darbo tikslas. Pagrįsti „Aš ir Mažasis“ verslo idėją vadybiniu aspektu.

Darbo objektas. „Aš ir Mažasis“ verslo idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu.

Mūsų idėja - Ekologiški produktai vaikams. Pasireiškia tuo, kad šiuolaikinei visuomenei mažai dėmesio skiriama naujagimių ar mažų vaikelių sveikatai, kūno priežiūrai t.y pampersų daroma žala, netinkamas maistas ir pan. Manone, kad mūsų sumanymas yra efektyvus tuo, kad mes galvojame apie savo vaikų ateitį, apie jų sveikatą bei gerovę.

Tai bus specializuota ekologiškų produktų parduotuvė, kurioje pirkėjas galės įsigyti būtent tokia prekę, kuri atitiktų visus jo poreikius. Jis galės pasirinkti iš daugybės įvairiu siūlomų prekių, taip sutaupydamas savo laiką, nes jam nebereikės vaikščioti per kitas parduotuves.

Verslo idėjos vietos pasirinkimas yra labai svarbus, kadangi nuo jos pasirinkimo priklauso ar daug klientų sulauksime ar ne. Taigi renkantis vietą verslui yra labai svarbu atsakyti į šiuos klausymus:

Gyventojų judėjimo srautai. Laisvės alėja yra žinoma ne tik Kauno miesto gyventojams, tačiau ir kitų miestų gyventojams labai gerai žinoma ir mėgiama vieta taip pat turistų lankoma vieta. Tad ši vieta yra mums palanki, kadangi į mūsų parduotuve galės užsukti ir svečiai iš kitų valstybių.

Visuomeninis transportas. Kauno Laisvės alėjoje susisiekimas su viešuoju transportu yra tiesiog labai puikus. Iš čia gali nuvykti į visus Kauno miesto rajonus be kliūčių. Automobilio statymo galimybės yra gan prastos, kadangi kur panorėjus mašinų negalima statyti, tad mūsų klientams teks pavargti dėl automobilių pastatymo.

Vaikai -mūsų brangiausias turtas, kuriuo turime rūpintis. Kartu turime rūpintis ir gamta. Tai dvi didžiausios investicijos į mūsų visų gerovę. Tėvų, auginančių vaikus, didžiausias rūpestis, jų sveikata. Itin didelės tėvelių priežiūros reikalauja kūdikiai. Jų švelniai odelei apsaugoti siūlo ekologišką produkciją.

Kremas kūdikiamsVartojamas apsaugoti jautrią kūdikių odelę. Išskirtinis natūralių veikliųjų medžiagų derinys teikia odai elastingumo ir minkštumo.

Ekologiškos Beaming baby drėgnosios servetėlės. Tai odą raminančios bei drėkinančios valomosios kūdikių servetėlės, praturtintos natūralaus alijošiaus ekstraktu ir apelsinų žiedų distiliuotu vandeniu. Dėl aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių šios servetėlės pasižymi neįtikėtinu minkštumu ir švelnumu. Kiekvienoje pakuotėje yra daugiau nei 90 ml alijošiaus ekstrakto (tai 30 kartų daugiau nei kituose servetėlėse), kuris gydo, drėkina ir maitina jautrią kūdikio odelę. Savo sudėtyje turinčios daugiau nei 95 % natūralių ekologiškų ingridientų. Natūraliai gamtoje suyrančios per 1 - 2 metus. Gali būti nuleidžiamos į klozetą.

Ekologiškos vonios putos. Nesukeliančios alergijos, švelniai putojančios, su odą drėkinamaisiais alijošiaus ir maitinamaisiais natūralių apelsinų žiedų ekstraktais. Savo sudėtyje turintis daugiau nei 70 % natūralių ingridientų.

Žindukai. Goldi Sauger žindukas, tai 100 % natūralios gumos žindukas, pagamintas iš grynos gumos gaunamos iš Heavea brasilienci medžio sakų. Žinduko skydelis yra didelis, minkštas, vientisas ir plokščias, tai skatina natūralią ir laisvą burnos raumenų veiklą. Daugeli žindukų skydelių yra išgaubti ir maži, tai riboja lūpų ir veido raumenų judėjimą, to pasėkoje gali atrofuotis šie raumenys ir kūdikis nesugebės pasisotinti žindomas bei atsiras nepageidaujamas kvėpavimas per burną. Kadangi čiulpiant yra treniruojami burnos ir veido raumenys, čiulpimo metu jie turi laisvai ir natūraliai judėti, būtent taip jie judą čiulpiant šį žinduką.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 76 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (5589 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kotryna
  • Įmonės organizacijos idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės organizacijos idėjos pagrindimas vadybiniu aspektu. (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-organizacijos-idejos-pagrindimas-vadybiniu-aspektu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:26
×