Įmonės organizacinė sistema ir organizacinių sistemų tipai


Organizacines strukturos tipai transporto imonei. Organizacines strukturos tipas transporto imonei. Sodros imoniu tipai. Organizacinė valdymo struktūra tipai. Įmonės organizacinė struktūra jų tipai.

Įmonės organizacinė sistema ir jų tipai. Įvadas. Įmonės samprata. Organizsacijos struktūrizavimas. Organizacijos struktūros tradiciniai tipai. Organizacijos pagal veiklos standartizavimą. Sodra – viešojo sektoriaus institucija. Sodros veikla. Sodros administracijos struktūra. Sodros teritorinių skyrių struktūra. Išvados. Literatūros sąrašas.

Jau nuo seniausių laikų žmonės, norėdami nudirbti didesnius darbus pradėjo burtis į grupes. Dirbant grupėje, darbas atliekamas greičiau ir produktyviau. Kad darbas vyktų kuo našiau ir nebūtų chaoso, reikėdavo išsirinkti vadovą, kuris paskirstytų darbus kiekvienam grupės individui. Jau tada buvo galima pamatyti tam tikrą valdymo struktūrą, nors žmonės iš anksto apie ją net nemąstė, viskas vyko savaime. Šiuolaikiniais laikais yra žinomos pagrindinės organizacijų valdymo struktūros, taikomos skirtingo pobūdžio organizacijoms. Kokia bus organizacijos struktūra priklauso nuo daugelio faktorių: žmonių kiekio organizacijoje, veiklos, siekiamo tikslo ir t.t. Savo kursiniame darbe apžvelgsiu pagrindines įmonės struktūrizavimo pakopas, pristatysiu labiausiai paplitusius organizacijų valdymo tipus ir išanalizuosiu Sodros valdymo struktūrą.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 283 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (4915 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alina
  • Įmonės organizacinė sistema ir organizacinių sistemų tipai
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės organizacinė sistema ir organizacinių sistemų tipai. (2013 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-organizacine-sistema-ir-organizaciniu-sistemu-tipai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:15
×