Įmonės organizacinių valdymo struktūrų formavimas


Vadybos organizacinių strukturu formavimas. Imoniu strukturu pavyzdziai. Organizaciniu schemu pavyzdziai. Įmonės organizacinės struktūros schema. Organizacinės valdymo struktūros sudarymo principai. Imones organizacine schema. Imones organizacines strukturos formavimas. Įmonės organizacinės struktūros aprašymas. Imones strukturos schema. Organizacines strukturos formavimas.

Įvadas. Organizacinė valdymo struktūra. Valdymo lygiai. Organizacinių valdymo struktūrų schemos. Linijinė valdymo struktūros schema. Linijinė-funkcinė valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūros schema. Valdymo centralizacija ir decentralizacija. Ab „dainava“ organizacinės valdymo struktūros formavimas. Išvados. Literatūra. Priedas. Ab „dainava” valdymo struktūra.

Temos naujumas, aktualumas: visų pirma, reiktų apibrėžti, kas yra organizacinė valdymo struktūra. Organizacinė valdymo struktūra – tai pareigų, teisių ir atsakomybės paskirstymo forma tarp tarpusavyje susijusių struktūrinių vienetų, atliekančių konkrečius valdymo veiksmus. Organizacinės valdymo struktūros, dar kitaip vadinamos organigramos, yra braižomos tam, kad organizacijose būtų užtikrinta tvarka ir atsakomybė už darbą. Šiandien organizacinė valdymo struktūra vaidina svarbų vaidmenį bet kokioje organizacijoje, kadangi ji atsispindi ne tik kiekvieno darbuotojo pareigas, darbo vietą, bet ir leidžia matyti hierarchinius ryšius.

Tai darbuotojų ir padalinių sudėtis, kompozicija ir ryšiai tarp jų. Daugelis autorių mano, kad organizacinės struktūros sudarymas – tai strateginio planavimo dalis, tačiau nemažai jų mano, kad tai skirtinga funkcija, kuri tik remiasi strategija. Tačiau vienaip ar kitaip negalima paneigti glaudaus ryšio tarp organizacinio valdymo ir strateginio planavimo, juk gera organizacinė struktūra turi užtikrinti organizacijos strategijos įgyvendinimą, taip pat organizacijos sąveiką su išoriniu pasauliu ir pagaliau efektyvų visų iškilusių uždavinių sprendimą.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3442 žodžiai)
  • Universitetas
  • Danguole
  • Įmonės organizacinių valdymo struktūrų formavimas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Įmonės organizacinių valdymo struktūrų formavimas. (2012 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-organizaciniu-valdymo-strukturu-formavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 03:46
×