Įmonės paslaugų pardavimo planas


Paslaugų padėties rinkoje nustatymas - tyrimas. Paslaugos pardavimo strategijos parengimas. Vestuvės užsienyje. Pardavimo planavimas tikslų ir uždavinių nustatymas. Pardavimo organizavimas. Vestuvės seišeliuose „ mahės sala “ kaina nuo 5650lt asmeniui. į kainą įskaičiuota. Vestuvių ceremonijos metu. Į kainą neįskaičiuota.

Pagrindinė rinkos problema – kaina už siūlomas paslaugas. Klientai pageidauja, kad į kelionės kainą būtų viskas įskaičiuota, tačiau kartais lėktuvo bilietus tenka pirkti atskirai. Taip pat klientų netenkina, kad nuvykus į azijos šalis, pavyzdžiui pažintinę kelionę, gidas bus ne lietuvis, o kitos šalies pilietis, kalbantis tik rusiškai arba angliškai.

Klientas pageidauja, kad prieš nusiperkant kelionę, kelionių agentūra pasirūpintu visais pageidavimais, užtikrintų saugumą ir kokybišką aptarnavimą, kad kelionėje nekiltų jokių nesklandumų ir galėtų mėgautis be jokių rūpesčių kelionės teikiamais įspūdžiais.

LEHKO siūlo romantiškas vestuves ir medaus mėnesį gražiausiuose pasaulio kampeliuose (žaliosios Madeiros prabangoje arba Meksikos džiunglių gilumoje). Tereikia išsirinkti šalį, o kelionių organizatorius pasirūpins visomis detalėmis, padedant patikimiems ir organizuotiems partneriams užsienio šalyse.

Jei tarp paminėtų vestuvių užsienio krypčių nerandate savo svajonių šalies – tereikia parašyti LEHKO atstovams ir jie parengs individualų pasiūlymą tik JUMS!

Klientas, šiuo atveju jaunavedžių pora galės ne tik atšvęsti vestuves, bet ir mėgautis medaus mėnesiu pasirinktoje šalyje. Taip pat jaunavedžiams nereiks rūpintis jokiomis nei vestuvių, nei kelionių smulkmenomis, viskuo bus pasirūpinta atsakingų LEHKO darbuotojų, bei užsienio partnerių. Jiems teliks mėgautis švente, kelione ir įgyti naujų įspūdžių šalyje.

  • Microsoft Word 129 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1051 žodžiai)
  • Universitetas
  • Levina
  • Įmonės paslaugų pardavimo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės paslaugų pardavimo planas. (2015 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-paslaugu-pardavimo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 23 d. 16:34
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!