Įmonės pelningumo nustatymas Verslo ekonomikos projektas VIKO


Įvadas. Praktinė - tiriamoji dalis. Planuojamų pagaminti gaminių skaičius. Pagrindinių darbininkų skaičius. Medžiagų išlaidos produkcijai pagaminti. Vienetiniai įkainiai, pagrindinių darbininkų darbo užmokestis bei įmokos soc. draudimui. Tiesioginės gamybos išlaidos. Administracijos darbuotojai ir pagalbiniai darbininkai. Darbo apmokėjimo išlaidos. Elektros energijos poreikis ir išlaidos įrenginiams. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas. Gamybinių ir negamybinių patalpų nuomos išlaidos. Pakuotės išlaidos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Gaminių gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Veiklos sąnaudų paskirstymas. Komercinė savikaina. Gaminių pardavimo kainos. Gaminio gamybinė, komercinė savikaina ir pardavimo kaina. Planuojamos pardavimo kainos. Įmonės bendrasis, veiklos ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingo pardavimo mastas. Išvados ir siūlymai. Literatūra.


Temos aktualumas: Įmonių veiklos yra labai sudėtingos. Dabar pasaulyje yra labai daug įvairių, panašia ar visiškai skirtinga veikla užsiimančių įmonių. Vienos yra didelės, kitos vidutinės, dar kitos mažos. Kai kurios bankrutuoja, o kitos klesti ir atneša didžiulius pelnus. Savaime aišku, kad pagrindinis bet kurios verslo įmonės veiklos tikslas yra pelnas.

2. Praktinė-tiriamoji dalis. Praktinėje-tiriamojoje dalyje atliekamos užduotys, padedančios labiau suprasti įmonės veiklos pobūdį, atlikti prognozę, bei nustatyti ar įmonės veikla yra pelninga.

3. Išvados ir siūlymai. Remiantis praktine-tiriamąja dalimi išanalizuojami įmonės veiklos pelno ir pelningumo rodikliai, bei pateikiami siūlymai, kaip padidinti įmonės veiklos pelningumą.

UAB „Pažangi gamyba“ metų šepečių gamybos apimtis 23999 vienetų, o reduktorių metų gamybos apimtis yra 24611 vienetų.

Svarbiausias įmonės planavimo uždavinys – nustatyti minimalų pagrindinių darbuotojų skaičių, kurie padėtų pasiekti įmonės užsibrėžtus tikslus. Darbuotojai – tie, kurie tiesiogiai dalyvauja gamybos procese ir atlieka technologines operacijas. Pagrindiniai darbininkai atlieka pagrindines technologines operacijas ir sukuria produktą.

Darbininkų skaičius =

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3450 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Įmonės pelningumo nustatymas Verslo ekonomikos projektas VIKO
    10 - 8 balsai (-ų)
Įmonės pelningumo nustatymas Verslo ekonomikos projektas VIKO. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-pelningumo-nustatymas-verslo-ekonomikos-projektas-viko.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:29
×