Įmonės pelningumo rodiklių analizė ir įtaka verslui


Įvadas. Įmonės veiklos analizė ir prognozės. Įmonės apibūdinimas ir pagrindiniai tikslai. Pagaminta ir parduota produkcija. Atsargos. Finansiniai rezultatai. Balanso analizė. Pelno (nuostolių) ataskaita. Metų pelno (nuostolių) ataskaitos grafinis paskirstymas. Metų pelno (nuostolių) ataskaitos grafinis paskirstymas. Pelno (nuostolių) ataskaitos gryno pelno stulpelinė diagrama. Pelningumo rodiklių analizė ir įtaka verslui. Įmonės finansinės būklės ir jos veiklos efektyvumo įvertinimo rodikliai ir jų analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Tyrimo tikslas – išanalizuoti UAB „Saulė“ pelningumo rodiklius, priklausančius nuo vadovų sprendimų ir nuo to, kaip laikomasi pagrindinių ekonomikos taisyklių, nors ir gerokai supaprastintomis sąlygomis, bei išsiaiškinti, kokią įtaką tai turės verslui.

Tyrimo uždaviniai:

1.Išanalizuoti įmonės veiklą penkerių metų laikotarpyje.

2.Atlikti penkerių metų UAB „Saulė“ balanso analizę ir pelno (nuostolių) ataskaitą.

3.Atlikti UAB „Saulė“ pelningumo rodiklių analizę ir įtaką verslui.

Tyrimo objektas – penkerių metų laikotarpio UAB „Saulė“ finansinė veikla.

  • Microsoft Word 120 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2486 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Įmonės pelningumo rodiklių analizė ir įtaka verslui
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės pelningumo rodiklių analizė ir įtaka verslui. (2013 m. Gruodžio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-pelningumo-rodikliu-analize-ir-itaka-verslui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 10:10
×