Įmonės plėtra


Plėtros ekonomika. Įvadas. Trumpa įmonės charakteristika. OĮmonės plėtros galimybių analizė. Įmonės potencialo lygio ir jo panaudojimo analizė. Ohorizontalioji analizė. Overtikalioji analizė. Įmonės plėtros įgyvendinimas ir efektyvumas. OPlėtros strategija, tikslai ir uždaviniai. OPlėtros biudžetas. OPlėtros finansavimo būdo ir šaltinių nustatymas. OPlėtros įtaka išorinei aplinkai. Išvados.

Darbo objektas: UAB ,,Žirgelis“ plėtros galimybės

Darbo tikslas: Nustatyti UAB ,,Žirgelis” plėtrą.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti UAB ,,Žirgelis“ galimybes, trūkumus, privalumus ir grėsmes.

Išanalizuoti ar UAB ,,Žirgelis“ geriausiai tinkančią plėtros strategiją.

Sudaryti UAB ,,Žirgelis” plėtros biudžetą.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ – tai individuali įmonė, kuri atlieka kaimo turizmo paslaugas. Pagrinde pirčių nuoma. Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ tikslas kuo daugiau pritraukti klientų savo teikiamomis paslaugomis, išplėsti sodybą paslaugų kiekiu. Paslaugos atliekamos kokybiškai, samdomi darbuotojai išmanys savo darbą. Darbuotojų užduotis maloniai bendrauti su klientais, užtikrinti jų saugumą jodinėjant, kad jie ir kitą kartą norėtų apsilankytų kaimo turizmo sodyboje „Žirgelis“, bei taptų nuolatiniais klientais ir rekomenduotų mus savo draugams, pažįstamiems.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ įrengta nuosavame žemės sklype, patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

Kaimo turizmo sodyba „Žirgelis“ laikosi Lietuvos aplinkos saugojimo taisyklių, viskas įruošta pagal reikalavimus, kad nepažeistų įstatymų ir klientai jaustusi saugiai bei žinotų, kad mūsų sodyba laikosi švaros įstatymo taisyklių.

Esame įsitikinę, kad įmonė gaus pakankamai pelno , nes vietoje, kurioje yra įrengta sodyba “Žirgelis“ nėra konkurentų, yra geras kelias privažiuoti prie sodybos. Nuo kalno, kuris yra netoliese atsiveria gražus vaizdas į tvenkinį. Pelnas gali būti mažesnis žiemos metu, nes tada jodinėti yra šaltoka, bet kaikurioms šeimoms gali patikti būti pravėžintiems su rogėmis, kurias temtų žirgas.

Padidėję klientų poreikiai tai vienas iš svarbiausių veiksnių įmonei. Įmonei palanku tada diegti naujas paslaugas, jei vartotojai yra imlūs naujovėms.

Labiausiai tinka gretimumo strategija. Plėtros tikslas: pritraukti kuo daugiau klientų ir, kad lankytojams būtų kuo įdomiau sodyboje. Rezultatas: plėsti verslą. Uždaviniai: visų pirma reikalinga gera reklama, pvz: internetas ir didžiulė iškaba pagrindiniame kelyje su rodykle į sodybą. Leidimas patiems pasirinkti norimą paslaugą iš esamų paslaugų. Jodinėjimas žirgais ne tik sodyboje, bet ir po apylinkes. Įrengti tinklinio aikštelę bei žaidimo aikšteles vaikams. Taip pat pastatyti pavėsines kur būtų galima kepti šašlykus ar pailsėti su šeima, draugais.

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1860 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Įmonės plėtra
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės plėtra. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-pletra.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:57
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo