Įmonės poveikis aplinkai


Tp://translate.google.ru/translate_p?hl=ru. Imoniu poveikis aplinkai.

Įvadas. Įmonės veiklos analizė. Įmonės poveikis įmonei. Darbuotojų sauga ir sveikata. Ekstremalios situacijos įmonėje analizė. Įmonės poveikio aplinkai analizė ir poveikio mažinimo planas. Įmonės poveikio aplinkai analizė. Įmonės poveikio aplinkai mažinimo projektas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas.

Vietiniu mastu, tai siauresnės sritys susijusios su : žemės ir vandens tarša, oro tarša, pramoniniu triukšmu, vizualiniu poveikiu dėl pakeisto kraštovaizdžio. Vietinės vyriausybės imasi įvairiausių veiksmų skatinančių taršos mažinimą. Vis daugiau įmonių skelbia savo įsipareigojimus mažinti žalą aplinkai, taip pat jungiasi į įvairias pramonės organizacijas, siekdamos parodyti atsakingą požiūrį į aplinką. informacija organizacijos viduje, aiškesnį darbuotojų atsakomybės paskirstymą, ateities teisinių reikalavimų numatymą ir pasiruošimą pokyčiams, kaštų ir išlaidų, susijusių su tarša ar pažeidimais, mažinimą, ryšių su vietine bendruomene pagerinimą, avarijų rizikos minimizavimą ir t.t.

Kadangi aplinkos apsauga tapo labai svarbi tiek pasauliniu mastu tiek ir vietiniu, tai kiekvienai įmonei labai aktualu šioje srityje siekti kuo aukštesnių rezultatų ir tai vis dar labai aktuali nūdienos tema.

Darbo objektas – UAB „x“ užsiimanti maisto gaminimu ir pristatymu į namus.

Darbo uždaviniai:

1.atlikti įmonės veiklos analizę,

2.atlikti įmonės poveikio žmogui analizę,

3.atlikti įmonės poveikio aplinkai analizę,

4.pateikti projektą įmonės poveikio aplinkai mažinimui.

  • Aplinka Analizė
  • Microsoft Word 1011 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (3524 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Įmonės poveikis aplinkai
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės poveikis aplinkai. (2014 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-poveikis-aplinkai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:11
×