Įmonės pristatymas verslo idėja automobilių kėbulo remonto paslaugos


Įmonės pristatymas. Verslo idėja. Rinka ir rinkodara. Gamybos (paslaugos teikimo) organizavimas. Valdymas. Priedai.


Įmonės rūšis: Planuojama įmonės veiklos rūšis bus uždara akcinė bendrove „UAB“. UAB pasirinkau kadangi nereikia didelio kapitalo steigiant naują įmonę ir dar todėl. Bankroto atveju steigdamas naują įmonę nerizikuoju prarasti turto, saugesnis verslas.

Įmonės idėja: Suremontuoti jūsų automobilio kėbulą, pagerinti jo kokybę ir ilgaamžiškumą, efektyviai ir užtikrintai išspręsti problemas. Taisome, konsultuojame, apsaugome. Patyrusiu meistrų Lietuvoje pagalba kuriame profesionalų automobilių priežiūros tinklą, kuriuo siekiame nuolat tobulėti, ieškoti naujos patirties, didinti paslaugų pasiūlą ir taip dar labiau užtikrinti mūsų darbo efektyvumą, savo klientų labui.

Pagal demografinius kriterijus mūsų klientai bus vyrai ir moterys nuo 18 iki 80 metų. Išsilavinimas jų butų įvairus, kadangi jų amžius yra skirtingas tai būtų vidurinės mokyklos iki universitetinio išsilavinimo žmonės. Pajamos jų būtų tai pat įvairios bet apytiksliai galima teigti, kad nuo 327eurų iki 1000eurų atlyginimas per mėnesį.

Įmonės veiklos rūšis bus uždara akcine bendrovė „UAB“ . Nuosavybės forma vieno asmens akcinė bendrovė. 2015-10-01 įmonė užregistruota registrų centre. 2016-01-01 įmonė pradeda savo veiklą. Įmonė planuojama nedidelė mažo kapitalo tačiau ateityje gal bus plečiama, įmonėje dirbs 2 darbuotojai: direktorius (dažytojas) ir paruošėjas. Šios įmonės įkūrimo buvo imtasi todėl, kad jau seniai dirbu tokioje srityje ir susitaupęs pinigų sugalvojau, kad reiktų pamėginti įkurti savo įmonę, kadangi jau nusimanau apie tokius darbus ir gerai išmanau apie automobilius ir seniai svajojau apie savo verslą tai ir pabandžiau įkurti savo įmonę.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (912 žodžiai)
  • Kazys
  • Įmonės pristatymas verslo idėja automobilių kėbulo remonto paslaugos
    10 - 9 balsai (-ų)
Įmonės pristatymas verslo idėja automobilių kėbulo remonto paslaugos. (2016 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-pristatymas-verslo-ideja-automobiliu-kebulo-remonto-paslaugos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:12
×