Įmonės probleminių sričių nustatymas


Imones problemines sritys. Probleminės įmonių sritys. Probleminės įmonės sritys.

Įvadas. Įmonės probleminės srities samprata. Galimos problemų priežastys. Probleminių sričių nustatymo būdai. Pest analizė. Swot-ssgg analizė. Efqm tobulumo modelis. Tobulumo įvertinimas pagal efqm modelį. Įvertinimo kriterijų apžvalga. Radar matrica. Kelią rodantis paveikslas. Praktinė dalis. Įmonės pristatymas. Krizės diagnostika. Krizės prevencija. Įmonės privalumų ir trūkumų analizė. Įmonės tikslų ir uždavinių iškėlimas. Įmonės veiklai įtaką darantys veiksniai. Praktinės dalies apibendrinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Aktualumas. Šiuolaikinė įmonė turi būti lanksti, budri ir novatoriška, kadangi organizacijos aplinka yra sudėtinga ir nuolat besikeičianti. Vyskta nuolatiniai pokyčiai susiję su naujomis technologijomis, darbo technikomis, organizacijos valdymo ir organizavimo būdais ir pan. Tai kelia naujus ir vis didesniu reikalavimus įmonėms.

Tačiau nepaisant didelių pastangų, įmonės vis vien dažnai susiduria su įvariomis problemomis, kurioms įtakos turi tiek įšoriniai veiksniai , tiek vidiniai įmonės veiksniai. Svarbiausia laiku jas pastebėti ir imtis atitinkamų veiksmų, kadangi susidūrus su problemomis, įmonė gali pasidaryti nebepajėgi su jomis susidoroti. Bet kita vertus, susidūrimas su problemomis gali atnešti teigiamų rezultatų, nes jos gali būti postumiu naujų ir tobulesnių tikslų numatymams.

Tyrimo objektas – probleminių sričių įmonėje nustatymas.

Tikslas – atskleisti probleminių sričių esmę, jų efektyvaus sprendimo esmę, suformuluoti pagrindines problemines sritis ir įvardinti jų sprendimo būdus.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 99 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai (6300 žodžiai)
  • Universitetas
  • Veta
  • Įmonės probleminių sričių nustatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės probleminių sričių nustatymas. (2013 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-probleminiu-sriciu-nustatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:34
×