Įmonės raštvedybos sistema


Įmonės veiklos aprašymas. Bendrovės struktūrinė schema. Raštinė. Sekretorės funkcijos. Dokumento apyvartos schema. Dokumentų registracija. Dokumentų ekspertų komisija. Išvados. UAB “Apavikta” 1995-10-06 įregistruota Valstybiniame patentų biure. Tai buvusio avalynės fabriko “Vilniaus Viktorija” savininkų įsteigta dukterinė firma tebetesianti savo pirmtakės pradėtą veiklą. Šiuo metu tai antra pagal dydį Lietuvos avalynės įmonė, gamybos apimtimis nusileidžianti tik Kauno “Lituanica’i”. Įmonės gamybos apimtys siekia beveik 200 tūkst. batų porų per metus. Profesionalus darbas duoda savo rezultatą , todėl ir firmos produkcija gerai žinoma bei vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Apie 75 procentus produkcijos realizuojama Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose ES šalyse. Lietuvoje parduodama tik likusi nedidelė avalynės dalis. UAB “Apavikta” gamina įvairiausią avalynę – vaikiška, vyrišką, moteršką, skirta visiems sezonams, taip pat specifinę avalynę – apauna dalį Lietuvos kariuomenės, žvejus, medžiotojus.

Pagrindiniai raštinės uždaviniai yra: ·        organizuoti raštvedybą bendrovėje pagal norminius ir metodinius dokumentų reikalavimus; ·        kontroliuoti aukštesniųjų įstaigų ir bendrovės vadovybės nutarimų, potvarkių ir kitų dokumentų užduočių vykdymą . Raštinė, vykdydama savo funkcijas, privalo: ·        peržiūrėti gautą korespondenciją, atlikti pirminį jos tvarkymą, registruoti , atiduoti pagal paskirtį arba su įstaigos vadovybės rezoliucija įteikti ją vykdytojams; ·        sutvarkyti siunčiamąją korespondenciją: užregistruoti, patikrinti, ar teisingai įforminta, surūšiuot, esant reikalui, užpildyti registrus, markiruoti vokus arba užklijuoti pašto ženklus ir išsiųsti; ·        spausdinti ir dauginti dokumentus, priimti ir perduoti faksogramas, pranešimus elektroniniu paštu ir kt.; ·        registruoti bendrovės įsakymus, verti jų registracijos žurnalus; ·        rengti bendrovės suvestinę bylų nomenklatūrą ir kontroliuoti jos taikymą, formuojant bylas skyriuose; ·        rengti unifikuotas dokumentų formas, konsultuoti bendrovės darbuotojus raštvedybos klausimais; ·        ruošti raštinės bylas perduoti į bendrovės archyvą, laikantis archyvų darbo taisyklių ir bendrovės dokumentų ekspertų komisijos pasiūlymų; ·        kontroliuoti bendrovės padaliniuose ir skyriuose rengiamų dokumentų įforminimą, tvarkymą ir jų užduočių vykdymą; ·         informuoti įstaigos vadovybę apie raštvedybos būklę įstaigoje, teikti pasiūlymus, kaip ją tobulinti.

Siunčiamuosius įmonės dokumentus rengia kiekvienas įmonės skyrius pagal savo kompetenciją. Parengtus raštus spausdina skyrių darbuotojai arba įmonės sekretorė. Paruošti raštai vizuojami rengėjo ir duodami pasirašyti bendrovės vadovui.

  • MS PowerPoint 100 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (582 žodžiai)
  • Universitetas
  • Įmonės raštvedybos sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės raštvedybos sistema. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-rastvedybos-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:37
×