Įmonės rinkodara


Rinkodara referatas. Imoniu rinkodara. Verslo planas autodalių prekybos įmonei. Imones rinkodaros planas. Diplominiai apie rinkodara arba pardavimus prekes. It imones rinkodara. Rinkodara imonese. Baidariu ivedimas i rinka kursinis. Autodetaliu diplominis. Imones rinkodara apibudinimas.

Autodetalių prekybos įmonės rinkodara. Įvadas. Bendrai apie įmonę. Prekinis vardas. Įmonės rinkodaros aplinkų analizė. Įmonės rinkos segmentų išskyrimas ir pagrindimas, įmonės tikslinės rinkos išskyrimas ir apibūdinimas. Įmonės tikslinės rinkos strategijos pasirinkimas ir taikymo pagrindimas. Įmonės produkcijos apibūdinimas. Prekių asortimentas. Prekių klasifikavimas. Naujų prekių kūrimas ir prekių gyvavimo ciklas (pgc). Įmonės produkcijos pozicionavimas. Įmonės kainodaros strategija. Kainodaros tikslai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Rinkos analizė. Rinkodaros priemonių rinkinys. Pardavimų prognozė.

UAB „Gerautus“ - didmeninės prekybos įmonė, savo veiklą pradėjusi 2001 metais. “Gerautus” - šiuolaikinė, vis dar besiplečianti, į klientą orientuota bendrovė. Prekyba automobilių atsarginėmis dalimis bei alyva, prekių pristatymas pagal užsakymus yra pagrindinė įmonės veiklos kryptis. Įmonė sėkmingai veikia ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių rinkose.

Visa įmonės realizacijos sistema yra puikiai suderinta. UAB „Gerautus“ gali pasigirti dideliu automobilių detalių pasirinkimu įvairiems automobilių modeliams. Dėl plačios savo produktų gamos, lanksčios kainų sistemos, turi ką pasiūlyti net ir išrankiausiam klientui.

Įmonė nuolatos plečia asortimentą. Ilgalaikis glaudus bendradarbiavimas su tiekėjais iš Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos ir kitų Europos sąjungos šalių leidžia klientams pasiūlyti kokybiškų dalių tiekimą už patrauklią kainą. Produkciją importuoja ir iš Azijos šalių gamintojų, kurie griežtai kontroliuoja gaminių kokybę, turi atitinkamus sertifikatus. Tokia produkcija per ilgą laiką įgijo pirkėjų pasitikėjimą ir šiandien puikiai žinoma rinkoje kaip kokybiška produkcija už konkurencingą kainą.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2887 žodžiai)
  • Įmonės rinkodara
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės rinkodara. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-rinkodara.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:29
×