Įmonės rinkodaros komplėkso analizė


Įmonės asstra pest analizė. Įmonės asstra konkurencinės aplinkos analizė. Įmonės asstra ssgg analizė. Įmonės asstra reklamos formų ir kanalų paliginimo analizė. Klientų segmentavimas. Literatūros sąrašas. Kompanijos misija ir vizija. Alliance Aliansas - glaudus visos kompanijos skyrių bendradarbiavimas. Įmonės ASSTRA pervežimo kryptys. ĮMONĖS ASSTRA PEST ANALIZĖ Politinės aplinkos veiksnių analizė atsižvelgiant į įmonės veiklos specifiką. Su tarptautiniais pervežimais susije įstatymai. Pristatysių vieną iš situacijų. Ekonominės aplinkos veiksnių analizė atsižvelgiant į įmonės veiklos specifiką. Socialinių kultūrinių aplinkos veiksnių analizė atsižvelgiant į įmonės veiklos specifiką. Technologinės gamtinės aplinkos veiksnių analizė atsižvelgiant į įmonės veiklos specifiką. ĮMONĖS ASSTRA KONKURENCINĖS APLINKOS ANALIZĖ AsstrA holdingo kompanijos paliginimas su kitomis transporto kompanijomis Pagrindiniai konkurentai. Pateiksiu pavyzdį. Kodėl įmonė ‘‘ Girteka ‘‘ viena iš artimiausių konkurentų. Kompanijos tarpusavyje panašios. Įmonės ‘‘ Girtekos ‘‘ pliusai. Įmonės ‘‘ Girtekos ‘‘ minusai. Įmonės ‘‘ AsstrA ‘‘ pliusai. Įmonės asstra ssgg analizė ssgg swot analizė. Vidinės stipriosios pusės Strenghts. Vidinės silpnosios pusės Weaknesses. Išorinės galimybės Opportunities. Išorinės grėsmės Threats. Įmonės asstra reklamos formų ir kanalų paliginimo analizė paslaugų pardavimo būdai. Paskirstymo kanalų grandinės analizė. Naudojamos iteratūros sąrašas.


Šiame darbe bus pateikta informacija apie viena iš pirmaujančių Lietuvos Respublikos holdingo kompanijų ‘’AsstrA’’. Pateiksiu rinkodaros komplekso analizę, kuo įmanoma tikslesnę. Šia holdingo kompanija užima vieną iš pirmų vietų transporto kompanijų rinkoje. Turi nuosava autoparka, įvairių rūšių autotransportą, terminalus daugybėje Europos ir NVS šalių miestose. Kompanija atlieka daugybę paslaugų: visų rūšių krovinių pristatymą; krovinių pervežimą įvairiomis transporto priemonėmis; muitinės paslaugos; sandėliavimo paslaugas; krovinių draudimo paslaugas ir kitas. Žodžių teikia pilną pakėtą transporto ir logistikos paslaugų, nuo siuntėjo suformuotos užklausos atlikti paslaugą iki gavėjo pasitenkinimo gavus krovinį greitai, laiku ir už neaukšta kainą, siekdama padėti savo klientams minimalizuoti su transportų susijusiu kaštų dalį.

Politiniai veiksmai turi nemažą poveikį verslo reguliavimui, paslaugų vartojimui ir apskirtai verslui. Išmanymas ir žinojimas teisės susijusius su tarptautiniais pervežimais, tai sėkmingo ir teisėto verslo plėtojimas.

LR 1957 metų Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) ratifikavimo įstatymas;

Rusijos rublio kursas vis krenta. Rublio kurso kritimas siejamas su įvestomis naujomis Vakarų sankcijomis Rusijai. Rusijos ekonomikos ir rublio svyravimo tendencijos Lietuvos Respublikos valstybėi bei transporto ir logistikos kompanijoms ir ne tik, nėra palankios. Nes Rusija daug importuoja iš Europos šalių ir nemažai eksportoja į Europa. Dėl šiuos priežasties irgi sumažėjo krovinių srautai.

Padidėjo JAV dolerio kursas, šia situacija analogiškai sukelė mąžėsnius krovinių srautus į Rusiją.

NVS šalių gamyklų ir verslo kompanijų vadovai, nelabai pasiryžės ir nori būti partneriais sų Lietuvos transporto-logistikos kompanijomis dėl politinių konfliktų, nors jie puikiai supranta, kad čia ne verslo kompanijų vadovų ir paprastų žmonių reikalas. Tiesiog gali būti formuojasi neigiamas žmonių požiūris ir keičiasi tarpusavio santykiai.

  • Logistika Analizė
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1508 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jevgenij
  • Įmonės rinkodaros komplėkso analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Įmonės rinkodaros komplėkso analizė. (2016 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-rinkodaros-komplekso-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:37
×