Įmonės Saldeta komercinės veiklos ir efektyvumo analizė


Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros ypatumai šalyje. Šaldymo įrenginių, vėdinimo sistemų, oro kondicionierių paklausos ypatumai šalyje. Lietuvos Respublikos teisinė bazė reglamentuojanti smulkaus verslo plėtrą. Komercinė verslo būklė. Verslo sąlygos. Rinkos ypatumai ir vartotojai. Kainos ir kainodara įmonės veikloje. Pardavimų organizavimas. Įmonės materialiniai ištekliai ir jų naudojimas. Darbo ištekliai ir jų naudojimas. Gamybos kaštai. Ekonominis efektyvumas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.


Sudaryti kuo daugiau sutarčių, kad būtų darbo, išlaikyti esamą padėtį rinkoje, užtikrinti savo darbuotojams pastovias darbo vietas, sudominti ir pritraukti kuo daugiau klientų, gerinti teikiamų paslaugų kokybę, išlaikyti finansinę nepriklausomybę, už atliktus darbus gauti pelną.

Šiuos tikslus stengiamasi įgyvendinti per kuo trumpesnį laiką. Tikslai yra pasiekiami, įgyvendinami ir visa tai yra siekiama darbuotojams bendradarbiaujant. Nuo to kaip valdysi ir vadovausi labai priklausys ir tolimesnis veiklos vystimasis.

Siekiant, kad verslas būtų pelningas ir kad būtų garantuotas jo tęstinumas, svarbiausia jį tvarkyti nuosekliai, tam tikrais etapais:

1.1. kad būtų naujos idėjos ir jos įvertinimas,

Darbo objektas: UAB „Šaldeta“ .

Darbo tikslas: išanalizuoti įmonės „Šaldeta“ komercinę veiklą ir ekonominį efektyvumą.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti UAB „Šaldeta“ verslo sąlygas.

Įmonės materialiniai ištekliai, darbo ištekliai ir jų naudojimas.

Įmonės gamybos kaštai, ekonominis efektyvumas.

Smulkus ir vidutinis verslas reikalingas, nes:

Viena iš pagrindinių smulkaus ir vidutinio verslo problemų, kuri riboja jo plėtros galimybes bei įmonių konkurencingumo lygį, yra tai, jog nemažos dalies įmonių techninis lygis dar toli gražu nėra pakankamas, o pačios įmonės turi labai ribotas naujų šiuolaikinių technologinių įrengimų įsigijimo galimybes. Smulkaus ir vidutinio verslo įmonių nepakankamo techninio lygio problema paaštrėjo Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, kai mūsų įmonėms tenka tiesiogiai konkuruoti su gerokai aukštesnio techninio lygio ir didesnes galimybes turinčiomis analogiškomis Europos valstybių įmonėmis.

Žmogaus organizmas yra jautrus ne tik aplinkos oro fiziniams faktoriams, tai yra temperatūrai, drėgmei, skersvėjams, bet ir patalpos oro sudėties pokyčiams: deguonies, anglies dvideginio bei kitų medžiagų koncentracijos svyravimams. Gerai vėdinant patalpas palaikomas švarus ir grynas oras, pašalinami nemalonūs kvapai, dulkės, mikrobai bei virusai. Oro šildymas, šaldymas, ventiliavimas yra bene sparčiausiai kintanti, besivystanti ir tobulėjanti statybų technologijų šaka.

Lietuvos statybų rinka yra viena sparčiausiai augančių pasaulyje – kasmet statome vis sudėtingesnius, daugiau žinių, patirties, technologinių įgūdžių reikalaujančius pastatus. Reiklesni ir klientai – pastatuose gyvenantys ir dirbantys žmonės. Gyvenimo ir darbo kokybę gerinantys inžineriniai sprendimai vis dažniau lemia komercinę statybų projekto sėkmę. Žinios, patirtis ir įgūdžiai greitai taps itin svariu pranašumu konkurencingoje rinkoje. Žinios itin svarbios statybų kompanijoms, jau subrendusioms žingsniui iš namų į didesnes ir laibiau konkurencingas užsienio rinkas.

Naujausios oro kondicionavimo sistemos paprastai turi bakterijas naikinantį ir neutralizuojantį oro sterilizavimo poveikį. Prastai prižiūrimos oro kondicionavimo sistemos (ypatingai didelės ir centralizuotos) retkarčiais gali paskatinti mikroorganizmų augimą bei plitimą). Ir priešingai -oro kondicionavimas (įskaitant filtravimą, drėkinimą, vėsinimą, dezinfekcija ir t.t.) gali būti naudingas tiekiant švarų, saugų, hipoalergišką orą ligoninių operacinių ir kitose patalpose, kur atitinkama aplinka įtakoja ligonių sveikatą ir gerą savijautą. Oro kondicionavimas gali teigiamai veikti sergančiųjų astma ir kenčiančiu nuo įvairių alergijų žmonių būklę. Esant didelėms kaitroms, oro kondicionavimas gali išgelbėti pagyvenusių žmonių gyvybes. Užsienyje yra netgi įrengiami specialūs atsivėsinimo centrai tiems, kurie savo namuose neturi kondicionavimo sistemų. Nors dauguma žmonių prietaringai tiki, kad oro kondicionavimas yra neabejotinai pavojingas žmogaus sveikatai, ypatingai tose vietose, kur oro kondicionavimas neturi tradicijų (pvz., Lietuvoje), ) iš tikrųjų faktais šių prietarų paremti negali. Tinkamai prižiūrimos oro kondicionavimo sistemos negali sukelti ar skatinti ligų. Tinkamas vėdinimas – būtinybė žmogaus sveikatai.

Aukštų technologijų gamybos plėtojimas yra būtina sąlyga šaliai pasiekti aukštą pragyvenimo lygį. Lietuva turi visas komponentes, būtinas nieko nelaukus pradėti tą procesą. Čia svarbus nedelsiamo augimo šaltinis yra dabar nenaudojamų gamybinių pajėgumų panaudojimas ir bedarbių įdarbinimas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (4285 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Įmonės Saldeta komercinės veiklos ir efektyvumo analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės Saldeta komercinės veiklos ir efektyvumo analizė. (2016 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-saldeta-komercines-veiklos-ir-efektyvumo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 21:03
×