Įmonės sąnaudų įtaka įmonės efektyvumo rodikliams


Veiklos sanaudu itaka imones veiklos rezultatams. Veiklos sanaudu itaka. Veiklos sąnaudų įtaka įmonės rezultatams. Darbo sanaudu planavimas. Imones sanaudos. Pajamu ir sanaudu apskaita analizes rodikliai. Islaidu mazinimas kepykloje. Islaidu skaiciavimo svarba. Sanaudu referatas. Sąnaudų samprata.

Įvadas. Įmonės sąnaudos, jų skirstymas ir apskaičiavimas. Įmonės sąnaudų samprata. Sąnaudų klasifikavimo būdai. Sąnaudų apskaita. Įmonės veiklos efektyvumo rodikliai. Likvidumas. Rentabilumas. Augimas. Įmonės sąnaudų įtaka įmonės veiklos rodiklių skaičiavimui. Įmonės sąnaudų mažinimo veiksniai ir rezervai. Išvados. Literatūra.

Įmonės ekonomikoje didelė reikšmė tenka gamybos išlaidų apskaitos, analizės, o kartu gaminių kainų nustatymo procedūroms. Skaičiuoti išlaidas yra svarbu bet kurios nuosavybės formos įmonėms. Beveik visi įmonių ūkiniai sprendimai vienaip ar kitaip yra susiję su išlaidų skaičiavimu. Ypač svarbu mokėti skaičiuoti išlaidas nustatant kainas, vertinant jų dydžio pagrįstumą, sudarant verslo subjektų mokesčių deklaracijas, pelno, pinigų srautų planus bei ataskaitas.

Skaičiuoti išlaidas taip pat yra svarbu ir įgyvendinant investicinius projektus (reikia skaičiuoti ir investicijų dydį, ir projektų pinigų srautus) bei įvertinant įmonės veiklos efektyvumo rodiklius.

Pagaliau išlaidos įvertinamos ir įmonių padaliniuose (cechuose, baruose, biuruose, skyriuose): įvertinamas padalinių indėlis siekiant įmonės veiklos rezultatų ir jie atitinkamai skatinami materialiai. Tai yra apskaitos, vadinamos valdymo (vidaus) apskaita, sudėtinė dalis.

Darbo tikslas yra išsiaiškinti įmonės sąnaudų įtaką įmonės efektyvumo rodikliams.

Darbo uždaviniai. Išanalizuoti įmonės sąnaudų esmę ir turinį. Išsiaiškinti sąnaudų apskaitą. Apibūdinti svarbiausius įmonės veiklos efektyvumo rodiklius. Nustatyti įmonės sąnaudų įtaką įmonės veiklos rezultatams. Nustatyti sąnaudų mažinimo veiksnius ir rezervus.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 98 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (6102 žodžiai)
  • Ilona
  • Įmonės sąnaudų įtaka įmonės efektyvumo rodikliams
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės sąnaudų įtaka įmonės efektyvumo rodikliams. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-sanaudu-itaka-imones-efektyvumo-rodikliams.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 09:17
×