Įmonės santykiai su finansinėmis organizacijomis


Įvadas. Įmonės santykių su finansinėmis organizacijomis. Literatūros apžvalga. N įmonės santykiai su finansinėmis organizacijomis. N įmonės santykiai su SODRA. N įmonės santykiai su draudimo organizacijom. N įmonės santykiai su Valstybine mokesčių inspekcija. Pelno mokestis. Pridėtinės vertės mokestis. Gyventojų pajamų mokestis. Kiti mokesčiai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Priedai.

Temos aktualumas. Lietuvoje esančiai mokesčių sistemai būdingas daugkartinis apmokestinimas, šešėlinės ekonomikos egzistavimas ir mokesčių naštos didėjimas. Įmonėms nesunku nuslėpti pajamas, priskaičiuotą darbuotojų darbo užmokestį siekiant išvengti didelių mokesčių. Taip populiarėja darbo užmokesčio teikimas „vokeliuose“. Todėl būtina numatyti mokesčių sistemos tobulinimo galimybes, siekiant mažinti šešėlinę ekonomiką, naujų įmonių kūrimąsi, darbo vietų atsiradimą ir galiausiai visos valstybės ekonomikos augimą.

Darbo tikslas. Išanalizuoti įmonės santykius su finansinėmis organizacijomis, padaryti išvadas ir pateikti pasiūlymus.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti literatūrą įmonių santykių su finansinėmis organizacijomis klausimais.

2.Pateikti ir išanalizuoti įmonių santykius su SODRA.

3.Išanalizuoti įmonių santykius su draudimo organizacijomis.

4.Išanalizuoti įmonių santykius su Valstybės mokesčių inspekcija.

5.Pateikti išvadas ir pasiūlymus santykių su finansinėmis organizacijomis tobulinimui.

Tyrimo laikotarpis – 2005 – 2007 metai.

Tyrimo objektas –

Tyrimo metodika. Taikant mokslinės literatūros analizę, tiriami moksliniai požiūriai į įmonių mokamus mokesčius. Analizuojama įmonių santykiai su finansinėmis organizaciojomis. Naudojant N įmonės ankstesnių metų finansinius duomenis tiriamos mokesčių problemos. Tyrimui realizuoti pasitelkti horizontalios ir vertikalios analizės metodai, nes siekiama nustatyti kaip keitėsi rodikliai, jų dinamika bei kokios tų pasikeitimų priežastys.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2013 m.
  • 31 puslapis (6576 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Įmonės santykiai su finansinėmis organizacijomis
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės santykiai su finansinėmis organizacijomis. (2013 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-santykiai-su-finansinemis-organizacijomis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 21:01
×