Įmonės „SEB“ socialinė atsakomybė


Įvadas. Ab „Seb“ veiklos charakteristika. Socialinės atsakomybės iniciatyvų įgyvendinimas. Socialinė atsakomybė darbo vietoje. Socialinė atsakomybė rinkoje. Socialinė atsakomybė aplinkoje. Socialinė atsakomybė visuomenėje. Literatūros sąrašas. Priedai.

Darbo tikslas. Išanalizuoti įmonės veiklą ir jos socialinę atsakomybę, pateikti socialinės atsakomybės plėtojimo rekomendacijas.

Darbo uždaviniai.

Išanalizuoti AB ,,SEB“ veiklos charakteristiką;

Ištirti socialinės atsakomybės iniciatyvų įgyvendinimą;

Išanalizuoti rekomendacijas plėtojant socialinę atsakomybę AB ,,SEB“.

Metodai. Probleminio sprendimo metodas, internetinių šaltinių analizė.

Žinoma, kaip ir visos kitos įmonės, AB ,,SEB“ turi savų vertybių. Vertybės rodo įsipareigojimus visiems, kuriems siekiama kurti vertę: klientams, akcininkams ir darbuotojams. O pagrindinės įmonės vertybės būtų šios:

Abipusė pagarba — darbuotojai atviri ir visuomet stengiasi pelnyti kitų ir vienas kito pasitikėjimą.

Atsakomybė — įmonė pasirengusi padaryti viską, kad dar labiau sustiprėtų ryšiai su klientais.

SEB ženklas žinomas visoje Lietuvoje ir turi užsitikrinęs jau savo pozicijas rinkoje.

Gerinti technologijas su kuriomis dirbama, t.y. dirbti su atsirandančiomis naujomis programomis ir panašiai.

Aukšti etikos standartai turi būti ir yra neatskiriama SEB banko verslo dalis. Bankas žino, kad, norint išsaugoti pasitikėjimą ir toliau sėkmingai dirbti, turi pateisinti vis didėjančius reikalavimus, keliamus socialiai atsakingoms įmonėms.

SEB bankas siekia apsaugoti savo klientus ir savo verslą. Moko savo darbuotojus, kad būtų užkirstas kelias pinigų plovimui ir sukčiavimui, bei nuosekliai dirba, kad užtikrintų savo skyrių ir elektroninių kanalų saugumą. Būdami vienais didžiausių kreditavimo, mokėjimo sistemų ir kitų finansinių paslaugų teikėjų, jie yra svarbi visuomenės dalis. Bankui tenka atsakomybė apsaugoti žmones, kuriuos aptarnauja, ir jų lėšas, kurias jie yra bankui patikėję.

SEB bankas skiria dėmesį trims pagrindinėms sritims:

Jei teikdami kreditus ir investuodami, bankai atsižvelgia į aplinkos apsaugos ir socialines problemas, jie gali sumažinti riziką ir išnaudoti įvairias galimybes.

Bankas vadovaujasi tokiu požiūriu:

matuoja išmetamo anglies dioksido kiekį ir teikia apie tai ataskaitas;

kiek įmanoma stengiasi išvengti veiklos, kuri sukelia didelę anglies dioksido emisiją;

mažina energijos suvartojimą ir dalykinių kelionių skaičių;

vietoj iškastinio kuro naudoja atsinaujinančių šaltinių energiją.

SEB bankas supranta, kad klestinti visuomenė yra ypač svarbi sėkmingai bankų veiklai ateityje. Šio banko veikla atlieka svarbų vaidmenį bendruomenės gyvenime, be to, remia vietos bendruomenes, dalinasi i ir savo laiku, ir finansiniais ištekliais. Jiems svarbu padėti spręsti socialines problemas, remti inovacijas ir skatinti tinkamą bei sveiką gyvenseną.

  • Sociologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2207 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Įmonės „SEB“ socialinė atsakomybė
    10 - 7 balsai (-ų)
Įmonės „SEB“ socialinė atsakomybė. (2015 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-seb-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:45
×