Įmonės socialiai atsakinga veikla Mars Lietuva


Įvadas. Uždaroji akcinės bendrovės „mars lietuva” veikla ir socialinė atsakomybė. Etikos kodekso svarba. Uab “mars lietuva” etiko kodeksas. Verslo bendravimo ypatumai norvegijoje. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas - socialinė atsakomybė yra neišvengiama šiandienos būtinybė. Socialiai atsakingos įmonės turi siekti pelno, tačiau tai jos turi daryti etiškai ir dorai, atsižvelgdamos į visuomenės poreikius. Bet kuri kita organizacijos veikla ar procesas, socialinės atsakomybės iniciatyvos turi būti nuolatos vertinamos pagal mažėjančių sąnaudų ir gaunamų papildomų pajamų santykį. Socialinė atsakomybė nėra tik teigiamą bendrovės reputaciją padedantis formuoti elementas, ji gali atnešti realią grąžą. Ir tarptautinės korporacijos neslepia, kad skaidriai ir socialiai atsakingai įmonei kur kas lengviau pelnyti klientų ir investuotojų pasitikėjimą. Tačiau tam visuomenė turi būti subrendusi.

Darbo tikslas – išnagrinėti UAB „Mars Lietuva“ vykdomą socialinės atsakomybės veiklą.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti UAB „Mars Lietuva“ veiklą ir socialinės atsakomybės veiklą.

2.Sudaryti UAB „Mars Lietuva“ etikos kodeksą.

3.Išanalizuoti verslo bendravimo ypatumus Norvegijoje.

Darbo objektas: Uždarosios Akcinės Bendrovės „Mars Lietuva“ socialiai atsakinga veikla.

  • Microsoft Word 327 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (4739 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gitana
  • Įmonės socialiai atsakinga veikla Mars Lietuva
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Įmonės socialiai atsakinga veikla Mars Lietuva. (2014 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-socialiai-atsakinga-veikla-mars-lietuva.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 04:08
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo