Įmonės socialiai atsakinga veikla UAB „Tele2“


Įvadas. Mokslinės literatūros ir kitų šaltinių analizė. UAB „Tele2“ aprašymas. UAB,,tele2“ socialinė atsakomybė. UAB ,,tele2“ socialinės atsakomybės politika. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Priedas. UAB ,,TELE2“ Etikos ir elgesio kodeksas.


Darbo tikslas – atskleisti kaip vykdoma etika ir socialinė atsakomybė tam tikroje įmonėje. Todėl darbe bus tiriama uždarosios akcinės bendrovės „TELE 2“ etika ir socialinė atsakomybė.

Kas yra verslo etika jau aiškinomės plačiau įvade, bet tai plati sąvoka, tai pasiaiškinsime, kokie yra šiuolaikinės etikos trys pagrindiniai teiginiai:

2000 m. sausio mėnesį bendrovės pavadinimas pakeistas į UAB ,,TELE2“.

2004 m. vasario 23 d. UAB ,,TELE2“ pradėjo fiksuoto ryšio paslaugų tiekimą.

2007 m. gegužės 14 d. UAB ,,TELE2“ pradėjo teikti paslaugą „Alio Europa“.

Apibendrinant, galime teigti, kad ,,TELE2“ yra vienas stipriausių ryšio operatorių Lietuvoje. Turi svarbią misiją, kurį naudingą jiems ir visiuomenei.

,,TELE2“ vertybės, kurias vadina ,,TELE2“ keliu, yra visos bendrovės pagrindas, taip pat jos daro įtaką įmonės santykiams su išoriniu pasauliu.

„Tele2“ suteikia galimybę gyventojams aukoti telefonu. Šia galimybe geros valios žmonės aktyviai naudojosi net 65 tūkstančiai klientų. Prisidėda ir patys suteikdami galimybę aukoti klientams padedame surinkti daugiau lėšų tiems, kam ypač reikalinga pagalba ir dėmesys.

Drąsiai galiu teikti, kad ,,TELE2“ gausiai aukoja labdarai, tuo pačiu ir padėdami kitiems aukoti. Įmonė reguliariai vykdo visų naujų ir esamų darbuotojų mokymus, prižiūri, kad jie laikytusi etikos kodekso.

Siekia užtikrinti apsaugą nuo bet kokio neteisėto asmeninių duomenų naudojimo

Verslas turi palaikyti susivienijimų laisvę ir realiai pripažinti kolektyvinių derybų teisę

Draudžiama siūlyti pinigus ar kokias nors dovanas valstybės tarnautojams ir pareigūnams, išskyrus simbolines nedidelės piniginės vertės dovanas, jei to nedraudžia vietiniai teisės aktai.

Verslas turi palaikyti ir gerbti tarptautiniu mastu pripažintų žmogaus teisių apsaugą; ir neprisidėti prie žmogaus teisių pažeidimų

UAB „TELE 2“Socialinė atsakomybė. UAB „TELE 2“. Prieiga per internetą:https://,,TELE2“.lt/privatiems/apie-,,TELE2“/socialine-atsakomybe

Vykdydami savo veiklą siekiame naudoti veiksmingas ir ekologiškas žaliavas, kurios suamžintų išmetamų kenksmingų ir CO2 dujų kiekį.

Aktyviai klientams siūlome naudotis paslaugomis, kad padidintume darbo našumą ir sumažintumėm keliones, kurios lemia CO2 kiekį ore.

Mes žinome, kad viskas priklauso, nuo mūsų darbuotojų, kuo jiems palanesnės sąlygos, tuo jie geriau dirba.

Dovanos ir paslaugos gali būti priimamos ar siūlomos tik tokiu atveju jei nepažeidžiami teisės aktais ar kiti reikalavimai.

Tele2 siekia tapti patrauklia įmone investuoti akcininkams ir siekia ilgalaikio pastovaus akcijų vertės padidinimo. Apie visus vykstančius pokyčius iš karto praneša įmonės akcininkams.

Su partneriais siekiame abipusio bendravimo ir bendradarbiavimo, abipusio pasitikėjimo, nes taip galėsime užtikrinti tvirtus santykius.

Verslo sprendimai turi būti didžiausia nauda klientams, bendrovei ir akcininkams. Todėl jokie sprendimai negali būti pasirinkti atsižvelgiant į asmeninius poreikius, santykius.

Siekiame, kad santykiai su tiekėjais būtų kuo geriausi, kai geri santykiai, tuo sėkmingiau vyksta darbas.

Tiekėjus renkamės pagal jų nuopelnus ir tikimės, kad jie sąžiningai ir aktyviai konkuruos bendro verslo labui.

Tiekėjus ir subrangovus renkamės pagal nustatytus kriterijus, tokius kaip kaina, kokybė, patikimumas, aplinkosaugos saugojimo aspektus.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (4210 žodžiai)
  • Kolegija
  • Toma
  • Įmonės socialiai atsakinga veikla UAB „Tele2“
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės socialiai atsakinga veikla UAB „Tele2“ . (2020 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-socialiai-atsakinga-veikla-uab-tele2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 15:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo