Įmonės SSGG ir PEST analizė


Įvadas. Bakkavor pristatymas ir veikla. Bakkavor vizija, misija ir tikslai. Bakkavor išorinės ir vidinės aplinkos analizė. Išorinės aplinkos analizė (pest). Vidinės aplinkos ssgg analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.


produktams. Šiuo metu čia dirba daugiau kaip 18.000 žmonių visame pasaulyje,naudoja 43 skirtingus darbo įrenginius, neįskaitant ir žmogaus darbo naudos joje.

Šiandien jie yra pirmaujanti tarptautinė gaminanti šviežius paruoštus maisto produktus, bet jų istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 30 metų, dar 1986 ...

Bakkavör įkūrė Agust ir Lydur Gudmundsson 1986 rugpjūčio gamyba ir eksportas, prasidėjo nuo žuvies produktų.

Įmonė gamina vien tik šviežius paruoštus valgyti maisto produktus. Tokie, kaip makaronai su mėsos ar sūrio padažu, vieno kąsnio užkandžiai prie šventės stalo, šaldytos picos ir pan.

Juos gamina, kaip ir namuose tik dideliais kiekiais, pradedant nuo aukštos kokybės ingredientų, kruopščiai atrinktų iš augintojų, mūsų pačių ūkių ir iš tiekėjų kuriais jie pasitiki.

Jie dirba pagal "Just-in-time" modelį, gamybos iki griežtų terminų. Įgyvendina didelius užsakymus per 24 valandas, 364 dienas per metus, laikant produktus atšaldytus visame procese - tai užima daug laiko planuojant ir žmonių komanda, kurie aistringai atsidave savo darbui.

Šiandien įmonė Bakkavor bendradarbiauja su Jungtinė Karalystė, Europa, Azija ir JAV.

Veikiančios mažesnės, individualios įmonės didelės konkurencijos įmonei nesudaro, taigi galima

sakyti, jos yra netiesioginės konkurentės. Įvertinant konkurenciją tarp nagrinėjamos įmonės ir kitų

įmonių, užsiimančių tokia pat veikla, galima sakyti, kad padėtis yra labai gera. Bakkavor savo

klientus patraukia ir išlaiko siūloma aukšta kokybe už atitinkama kaina. Viena žiniomiausių

parduotuvių, kurioje galima rasti bakkavor pagaminta produkcija yra M&S („Marks & Spencer“).

Pagrindinis bendrovės Bakkavor pranašumas – naujos produkcijos kurimas. Skatindama didinti pardavimus, įmonė karts nuo karto sugalvoja nauja produkta ar kaip sena galima paruošti naujai. Kaip šiuo metu viename iš bakkavoru sektorių planuojama italų savaites stilius, visi gaminiai išliks vienodi tik gaminimo principas ir išvaizda pasikeis.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1676 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Įmonės SSGG ir PEST analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės SSGG ir PEST analizė. (2017 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ssgg-ir-pest-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 14:02
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo