Įmonės statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė


Įvadas. UAB „“ pristatymas ir ekonominiai, socialiniai raidos rodikliai. Įmonės pristatymas. Įmonės ekonominiai ir socialiniai raidos rodikliai. Lietuvos statistikos departamento duomenys, susiję su UAB „“ veikla. Eurostato duomenys, susiję su UAB „“ veikla. Statistinių duomenų apie UAB „“ analizė. Pasiskirstymo eilutės rodiklių skaičiavimas. Dinamikos eilutės rodiklių skaičiavimas. Koreliacinio ryšio stiprumo koeficiento skaičiavimas. Bendros išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas – didelę įtaką efektyviai organizacijos veiklai, jos produktyvumui, darbuotojų pasitenkinimui darbu, jų motyvacijai ir kitiems veiksniams turi organizacijos mikroklimatas. Geras organizacijos mikroklimatas padeda apsisaugoti nuo daugelio nepageidaujamų įvykių organizacijoje.

Vadovai, norėdami, kad jų įmonė būtų savo veiklos lydere, turi rūpintis ne tik gamyba ir savo darbuotojais, bet ir stebėti savo įmonės ekonominius ir socialinius rodiklius. Rodiklių analizė padeda vadovui stebėti įmonės vystymosi stadijas, o lyginant su kitomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis, kurių veikla yra tokia pati ar panaši, vadovas gali pastebėti bendrovės padėtį šalies bei tarptautinėje ekonomikoje. Analizuojant rodiklius vadovas gali sužinoti ko trūksta jo įmonei ir ko reikia, kad pagerinti savo bendrovės veiklą, produktyvumą ir kitus rodiklius.

Kursinio darbo tikslai – surinkti, ištirti įmonės UAB „“ ekonominius ir socialinius raidos rodiklius, jos susisteminti ir pateikti; apskaičiuoti statistinius rodiklius, jos įvertinti ir pateikti prognozę.

Kursinio darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti įmonės UAB „“ veiklą, socialinius ir ekonominius rodiklius.

2.Atlikti įmonės UAB „“ socialinių ir ekonominių rodiklių sisteminimą ir jos pateikti.

3.Atlikti statistinių rodiklių skaičiavimą, jų vertinimą ir prognozavimą.

4.Įvertinti statistinės informacijos aktualumą ir jos naudą siekiant konkrečių tikslų.

5.Pateikti išvadas.

Tyrimo objektas – įmonės UAB „“ socialiniai ir ekonominiai rodikliai.

Kursinio darbo struktūra:

1.Įvadą sudaro temos aktualumas, kursinio darbo tikslas, uždaviniai, tyrimo objektas, darbo struktūra.

2.Tiriamąją dalį sudaro UAB „“ pristatymas, socialinių ir ekonominių raidos rodiklių sisteminimas, statistinių rodiklių skaičiavimas, jų vertinimas ir prognozavimas. Remiantis kursiniame darbe gautais rezultatais, pateiktos išvados.

3.Literatūros sąrašas.

  • Microsoft Word 282 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (3005 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Įmonės statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2013 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-statistiniu-duomenu-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 13:27
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo