Imonės steigimas Detalės ir metalo gaminiai


Įvadas. Verslo idėjos formulavimas ir jos įgyvendinimo planas. Verslo idėjos formulavimas. Verslo idėjos įgyvendinimo planas. Įmonės steigimo teisiniai aspektai. Uždarosios akcinės bendrovės steigimas. Patalpų įsigijimas ir pritaikymas. Mokami mokesčiai. Įmonės charakteristika. Įmonės vizija, misija ir tikslas. Įmonės veikla. Įmonės organizacinė – valdymo struktūra. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės personalas. Įmonės veiklos strateginis ir metiniai planai. Darbuotojų motyvavimas ir konfliktų sprendimas. Darbuotojų motyvavimas. Konfliktai. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Lietuva yra šalis kurioje negamina automobilių, bet juos moka taisyti. Kad sutaisytai automobili reikia detalių kurios visad dėvisi. Visos detalės turi būti tam tikros paskirties, pagamintos iš tam tikros medžiagos ir turi atlikti savo funkcija. Kokybiška detalė daug ilgiau tarnauja nei srautu gaminamos detalės.

Tikslas : įkurti specialią detalių ar kitokių metalo gaminių įmonę, kurioje būtų svarbiau ne kiekybė, o kokybė .

Problema : nepakankamai išanalizuota ar pasirinktas verslas bus efektyvus ir perspektyvus.

Idėja. Mano sugalvota idėja yra įkurti įmonę „Plaktukas“, kurią įkursiu Marijampolės mieste. Ši įmonė teiks aukščiausios kokybės detalių gaminimą. Orientuojuosi į tuos žmones, kurie rūpinasi aukšta detalių pagaminimo ir suteiktų paslaugų kokybę. Šioje įstaigoje bus atsižvelgiama į užsakovo pageidavimus bus atsižvelgiama į kriterijus. Po vienu stogu suteikiama keletas skirtingų paslaugų (detalių matavimo, modeliavimo gaminimo, taisymo ir kt.). Konkurentai dažniausiai užsiima tik viena konkrečia veikla, pavyzdžiui gaminimu arba taisymu, o įmonėje „Plaktukas“ siekiama kiek įmanoma padėti užsakovui.

Teikiamos paslaugos, kaip jau buvo minėta, bus skirtos įgyvendinti užsakovo užsakymą. Pastatas, kuriame bus įkurta „Plaktukas“ turėtų būti įrengtas atokiau nuo gyvenamosios zonos, tačiau ji vis tiek turi būti lengvai pasiekiama įvairiomis susisiekimo priemonėmis, nes būtent tokia aplinka labiau padeda plėstis susisiekti ir nesukelti eismo rūpesčių. Pastatas turėtų būti suskirstytas į kelis padalinius, kurie atliktų įvairias paslaugas (viename taisymo, kitame matavimo ir t.t.). Visi pastate esantys įrenginiai turėtų būti išdėstyti taip, kad netrukdytu kitiems ir kad darbas vyktų sklandžiai.

Pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą darbo vietą. Ją rinkčiausi atsižvelgdamas į tai, kad ji būtų arčiau miesto, bet ne gyvenamojoje zonoje, bei gerai matomoje vietoje kurią lengva surasti ir su ja susisiekti.

Užregistruočiau savo įmonę laikantis ir vadovaujantis visais privalomais teisiniais dokumentais.

Pasiimčiau banko paskolą patalpoms nusipirkti ar nuomoti bei joms įrengti. Taip pat ieškočiau akcininkų.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2280 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rokas
  • Imonės steigimas Detalės ir metalo gaminiai
    10 - 10 balsai (-ų)
Imonės steigimas Detalės ir metalo gaminiai. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-steigimas-detales-ir-metalo-gaminiai.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 09:39
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo