Įmonės steigimas Programinės įrangos kūrimas


Imones steigimas verslo planas referatai. Populiariausia paslaugu sfera lietuvoje. Įmonės įkūrimas referatas.

Įvadas. Strateginis planavimas. Galimybių įvertinimas. Perspektyvų nustatymas. Potencialių rizikų analizė. Įmonės perspektyvumo nustatymas. Išsami rinkos analizė. Materialinių resursų, žmogiškųjų išteklių bei išlaidų apskaičiavimas. Potencialių rizikų ir pelno vertinimas. Įmonės veiklos planavimas. Verslo plano sudarymas. Įmonės veiklos pradžios plano realizavimas. Patalpų ofisui įrengti pasirinkimas. Įmonės struktūros sukūrimas. Gamybinių ir ofiso patalpų paruošimas. Įmonės kolektyvo sudarymas. Išvada. Informacijos šaltiniai.


Šiais laikas Lietuvos rinkoje paslaugų sfera yra populiariausia verslo kryptis. Paslaugos – tai būtinas bet kurios veiklos srities komponentas ir todėl ši veikla pritraukia vis daugiau verslininkų. Mano planuojamos įmonės veiklos sritis – programinės įrangos gamyba ir aptarnavimas.

Bet kurį gamyba, pradedant nuo degtukų gamybos ir baigiant lėktuvų gamyba, reikalauja tam tikrų paslaugų, todėl kuriamos įmonės veiklos sfera (paslaugų sfera) yra pati plačiausia.

Pagrindinė kuriamos įmonės veiklos sritis – tai programinės įrangos gamyba ir aptarnavimas, atsižvelgiant į naujausias informacines technologijas. Ši veiklos sritis Lietuvos rinkoje yra pakankamai nauja, konkurencija joje nėra didelė, ir todėl manau, kad ji yra labai perspektyvi. Be to, daugeliui Lietuvos įmonių trūksta programinės įrangos lietuvių kalba, kuri būtų pritaikyta būtent tos įmonės veiklai. Daugelyje Lietuvos įmonių naudojama nelegali (piratinė) arba neatitinkanti įmonės poreikių programinė įranga, todėl tokio pobūdžio veikla yra reikalinga ir svarbi. Įmonės tikslas – aprūpinti įmonę reikalinga ir pritaikyta būtent tai įmonei programine įrangą, suteikti pagalbą šios įrangos vartotojams bei užtikrinti visapusišką šios įrangos aptarnavimą bei palaikymą.

  • Microsoft Word 198 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2156 žodžiai)
  • Kolegija
  • Įmonės steigimas Programinės įrangos kūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės steigimas Programinės įrangos kūrimas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-steigimas-programines-irangos-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 04:31
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo