Įmonės steigimas UAB


Uab „Bitutės baldai“. Greita ir kokybiška. Apie įmonę. Veiklos kryptys. Virtuvės baldų kataloge galite rasti. Virtuvė – Jūsų namų susitikimo vieta. Miegamojo baldų gamyba. Miegamasis – čia praleidžiama daugiausia laiko, todėl svarbu, kad čia jaustumėtės atsipalaidavę. Vonios baldų gamyba. Lauko baldų gamyba. Biuro baldų gamyba. Koridoriaus baldų gamyba. Struktūriniai organizacijos elementai. Vizitinės kortelės. Idėja padaryti visiems darbuotojams vizitines korteles. Mes teikiame krovinių pervežimo paslaugas. Reklama daugiabučių namų įėjimuose- tai efektyvus informacijos pateikimo būdas šiuolaikinei visuomenei. Reklaminiai stendai. Įmonės katalogas -dar didesnis pasirinkimas. Įmonės valdymo schema. Funkcijos.

Virtuvės baldų gamyba Kambario baldų gamyba Prieškambario baldų gamyba Biuro baldų gamyba Vonios baldų Lauko baldų gamyba Baldų transportavimas Prekyba.

Virtuvė – Jūsų namų susitikimo vieta, kur šeima praleidžia daugiausiai laiko, todėl virtuvės baldai turi sukurti jaukią aplinkąVirtuvės baldai – ilgalaikė investicija, todėl rinkitės labai atsakingai. Mes galime padėti išsirinkti kokio stiliaus virtuvės baldai tiktų Jūsų namuose, bet jeigu turite idėją, kaip atrodytų Jūsų virtuvės baldai, mes su mielu noru ją įgyvendinsime. .

„Bitutės baldai“ virtuvės baldai yra tin stilingi, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl tarnaus Jums daugelį metų.

Miegamasis – čia praleidžiama daugiausia laiko, todėl svarbu, kad čia jaustumėtės atsipalaidavę. Miegamojo baldai – svarbiausias elementas jūsų kambaryje. Galime jums pasiūlyti tiek miegamojo baldų komplektus, tiek atskirai baldus, detales.

Miegamojo baldai  itin stilingi, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl tarnaus Jums daug metų.

Visiems žmonėms svarbu, kad įėjus į namus juos pasitiktų šiltas, jaukus namų kvapas, toks mielas ir gerai pažįstamas vaizdas, kuris apgaubia ramybe. O mes stengiamės, kad jūsų svajonės išsipildytų, taigi su savo profesionalų komanda, staliais ir dizaineriais mes įvykdysime tai, ko trokštate! Mes siūlome kataloge esančius pavyzdžius ir neatsisakome gaminti tai, kas yra nupiešta Jūsų vaizduotėje. Tokiu atveju tik džiaugiamės, kad galime dar viena originalia idėja papildyti savo gamybos asortimentą.

Aiški vizija ir strateginis planas kaip ją pasiekti; Tinkama organizacijos struktūra; Įmonės augimo variklis; Produktyvi kultūra; Efektyvūs procesai; Strateginis technologinis planas;.

  • MS PowerPoint 732 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (794 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Įmonės steigimas UAB
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės steigimas UAB. (2015 m. Liepos 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-steigimas-uab.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 02:41
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo