Įmonės strateginės aplinkos analizė


Įvadas. Uab „X“ veiklos pagrindiniai elementai. Pest analizė. Porter analizė. Sėkmės veiksniai. S veiksnių analizė. Ssgg analizė. Uab „X“ strateginiai tikslai ir uždaviniai.


Darbo tikslas: Atlikti įmonės „x“ strateginės aplinkos analizę.

Darbo uždaviniai:

Atlikti PEST analizę;

Atlikti mikroaplinkos analizę pagal Porter modelio elementus;

Išskirti organizacijos sėkmės veiksnius;

Atlikti 7 S veiksmų analizę;

Parengti SSGG analizę.

Darbo metodai: UAB „x“ analizė.

Vietiniai pervežimai – itin svarbi krovinių gabenimo rinkos dalis, kuri užima vieną svarbiausių dalių įmonės veikloje. Siekdama būti šios srities lydere, UAB „x“ sukūrė atskirą skyrių, kuris rūpinasi vietiniais pervėžimais bei pervėžimais Baltijos šalyse. Profesionali komanda pasirūpins ne tik krovinio pervežimo organizavimu, bet ir išrinks finansiškai naudingiausius sprendimus, stebės krovinio padėtį kelyje ir rūpinsis, kad jis laiku pasiektų užsakovą.

Šią įmonę analizavimui pasirinkau todėl, kad ji aiškiai ir suprantamai pateikia tai ko siekia ir aprašo savo įmonės veiklą.

Rinkoje vyraujančios stambios įmonės, kurios atitinka visus teisinius aspektus bei dirba visiškai teisėtai, yra pačios didžiausios konkurentės.

Užtikrintos vienodos darbo sąlygos neleis konkuruoti neteisėtai.

Išleisti nauji įstatymai trukdantys įmonės veiklai.

  Įmonės infrastruktūroje atlikti pokyčiai, kurie užtikrina klaidų prevenciją, taip pat siūlo neplanuotų situacijų sprendimo scenarijus, nuoseklų patirties kaupimą bei jos panaudojimą.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1033 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelijus1579
  • Įmonės strateginės aplinkos analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Įmonės strateginės aplinkos analizė. (2016 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-strategines-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:08
×