Įmones strateginio plano analizė


Pagal knygoje pateikiamą strateginio plano rengimo teorija bandysiu išnagrinėti ab ,,lusta“ kuri yra isikurusi kalvarijų gatvėje strateginį planą. Naudosiuosi e. Bagdono ir l. Rapalienės knyga „administravimo principai“.

Pagal knygoje pateikiamą strateginio plano rengimo teorija bandysiu išnagrinėti AB ,,lusta kuri yra isikurusi kalvarijų gatvėje strateginį planą. Naudosiuosi e. Bagdono ir l. Rapalienės knyga administravimo principai .

Pagal teoriją misija turi būti išreikšta vienu dviem sakiniais. Taip pat ji turi būti įmonės darbuotojams lengvai suvokiama be didesnių paaiškinimų. ab lusta misija – maksimalus plataus klientų rato poreikių patenkinimas bendrovės gaminama produkcija, stengiantis gaminti ir realizuoti kuo platesnį ypač aukštos kokybės produkcijos asortimentą, naudoti tik naujausią gamybos technologiją, mažmeninio tinklo ištobulinimas ir operatyvus reagavimas į rinkos pasikeitimus. Aš manau akcinės bendrovės misija yra parašyta gan neaiškiai labai apstrakčiai, pirmoji misijos dalis skamba lyg reklama tik vėliau šiek tiek paaiškėja , kad bendrovė savo misija parodo, kad ji žada plėstis prisitaikydama prie rinkos pasikeitimų. Panagrinėsiu vizija kuri yra: AB lusta vizija – užimti kuo didesnes rinkos dalis Lietuvoje ir užsienyje: išliekant ir toliau agresyvia, etiška ir sėkminga konkurente, užtikrinant patį aukščiausią klientų aptarnavimo lygį. Čia taip pogi tiksliai neatskleidžiama kokia yra bendrovės vizija. Vizija turėtu buti aiškesnė nes joje turi būti nuroditi artimiausi bendrovės tikslai kurie bus siekiami per pora darbo metų.

įstaiga savo strateginį planą pradeda nuo išorinės ir vidinės aplinkos analizės įvertinimo. Šiame plane pirmiausia įvertinama išorinė aplinka, o pagal knygoje pateiktą teoriją aplinkos įvertinimas yra tik 3-iasis žingsnis. Pagal teoriją aplinka suprantama plačiai. Ką aplinkos analizė turi apimti apie ka čia turi būti minima ir kas analizuojama yra aprašyta knygoje, todėl neverta aprašyti. Išorinės aplinkos veiksniai yra skirstomi į tiesioginio ir šalutinio poveikio. Bendrovė neskiria šalutiniu veiksnių nuo išoriniu, nors tai ir yra šiek tiek šiame plane aprašoma, bet sugrupavimas jų tikrai netobulas. Mano manimu plane pateiktos aplinkos analizių įvertinimo lentelės doda šioke tokią naudą čia galimia greitai susigaudyti kokios gali būti bendrovės reakcijos veiksniams pasikeitus.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (832 žodžiai)
  • Įmones strateginio plano analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmones strateginio plano analizė. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-strateginio-plano-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 12:22
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo