Įmonės strateginis planas


Strateginis planavimas imoneje. Strateginis planas imones. Įmonių strateginiai planai. Strateginis verslo planas. Imones strateginiai planai. Namų vadyba. Uab "namų vadyba". Imones strateginis planavimas. Imoniu strateginis planas. Organizacijos strateginis planas.

Įvadas. Įmonės “mūrai” charakteristika. Įmonės išorinės aplinkos analize. Ūkio šakos ir konkurencijos analizė. Įmonės vidinių veiksnių analizė. Esama įmonės strategija. Įmonės vizija, misija ir tikslai. Funkcinės strategijos. Strateginių alternatyvų analizė. Strategijos įgyvendinimas. Išvados. Naudota literatūra.

Strateginis planavimas – tai sprendimų procesas. Šio proceso metu numatomi būsimi įvykiai, į kuriuos organizacija galėtų atsižvelgti realizuodama savo galimybes ir apsisaugoti nuo pavojų jos sėkmei ir išlikimui. Pagal strateginio planavimo modelį sudaromi įmonės planai, analizuojami įvairių strategijų pranašumai, apibrėžiama veiklos, kuriai teikiama pirmenybė kryptis. Strateginio planavimo procesas yra orientuotas į ateitį. Todėl jis susijęs su viskuo, kas gali paveikti organizaciją, įskaitant šalies ūkį, technologiją, socialinius bei politinius veiksnius.

Strateginio planavimo tikslas – analizuoti tiek dabartinės, tiek būsimos organizacijos veiklą ir numatyti strategines permainas, kad organizacija sėkmingai įgyvendintų norimą ateities viziją. Visiems strategijos formavimo modeliams būdingas organizacijos konkurencinės padėties akcentavimas ir veiklos krypties numatymas. Strateginio planavimo modelis, skirtingai nuo kitų, pasižymi detaliu ateities imitavimu. Tai padeda vadovams susidaryti geresnes veiksmų programas.

Kad strateginio planavimo procesas būtų rezultatyvus, jis turi būti išskaidomas į atskirus žingsnius. Tai turi būti kontroliuojamas, formalus procesas. Teoriškai už organizacijos strategijos formavimą atsakingi organizacijos vadovai, tačiau praktiškai, visą procesą planuoja specialistai. Strateginio planavimo procesas apima visas strateginio planavimo grandis, todėl turi būti luždarosios akcinė bendrovės mūrai nariai savo veiklą grindžia Lietuvos respublikos konstitucija, veikiančiais įstatymais ir įstatais, priimtais visuotiniame UAB mūrai susirinkime.

Pagrindinės UAB mūrai grandys yra gamybos padaliniai, atliekantys statybos, remonto bei kitus darbus, apskaičiuojantys bendras įplaukas, išlaidas, privalomus atsiskaitymus ir pilnai atsakantys už sutartinių įsipareigojimų įvykdymą.

Uab mūrai atlieka statybos darbus visoje Lietuvoje. Taip pat ji bendradarbiauja su užsienio šalimis, ten taip pat vykdo statybos darbus.

Uždarosios akcinės bendroves mūrai veiklos rūšis – statybos darbai, pastatų restauravimas, statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamyba. Statybines medžiagas ir konstrukcijas įmonė gamins savo pramoninėse patalpose. Užsakovams ir privatiems asmenims, kurių objektuose dirbs mūrai brigados, gaminamos produkcijos kainos bus su nuolaida. Taipogi įmonė gamins ir įstatinės duris ir langus. Kitas medžiagas ir konstrukcijas įmonė pirks iš kitų įmonių arba atsiveš iš užsienio.

Registruojant įmonę, miesto valdybai pateikiami UAB mūrai steigimo aktai ir įstatai.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2010 m.
  • 14 puslapių (2521 žodžiai)
  • Universitetas
  • Įmonės strateginis planas
    9 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės strateginis planas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-strateginis-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 15:55
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo